Tomasz Ziółkowski

Tomasz Ziółkowski to polski dziennikarz sportowy, któremu największą popularność przyniósł związek z Moniką Olejnik. Są ze sobą od 1996 roku. O ich życiu prywatnym wiadomo jednak niewiele. Uczuciem nie dzielą się nawet na portalach społecznościowych. Na wspólnych zdjęciach pojawiają się wyłącznie podczas imprez.


Imię: Tomasz


Nazwisko: Ziółkowski


Nazwisko panieńskie: nie dotyczy


Pseudonim: brak informacji


Wzrost: brak informacji


Data urodzenia: 1971 r.


Znak zodiaku: brak informacji


Zawód: dziennikarz sportowy


Osoby – związki: Tomasz Ziółkowski jest związany z dziennikarką Moniką Olejnik od 1996 roku.


Rodzice: brak informacji


Dzieci: brak informacji


Rodzeństwo: brak informacji


BIO: Tomasz Ziółkowski to dziennikarz sportowy, który przed przeprowadzką do Warszawy mieszkał w Pabianicach. Marzył o pracy w mediach i dzięki swojemu zaangażowaniu dostał ją w Polskim Radiu tuż po ukończeniu studiów. Mężczyzna jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W latach dziewięćdziesiątych uczestniczył w powstawaniu stacji TVN. W 2000 roku utworzył w rodzimej stacji radiowej audycję „Sceny Kariery – Panel Trójki”. Był to pierwszy w Polsce program z muzyką na żywo. W „Scenach Kariery…” pojawiały się osoby ze świata kultury i polityki. Program łączył radio, internet, telewizję i teatr. Pięć lat później Tomasz Ziółklowski objął stanowisko szefa redakcji sportowej w stacji TVP 2.

Dziennikarz znany jest przede wszystkim z relacji z Moniką Olejnik. Para tworzy szczęśliwy związek od 1996 roku. Jak się poznali? Okazuje się, że w pracy, a dokładniej na korytarzach Polskiego Radia Trójki. Nie każdy wierzył w happy end tej relacji, głównie ze względu na 15-letnią różnicę wieku między kochankami. Niektórzy sądzili nawet, że młodszy partner potraktuje dziennikarkę jak trampolinę do dalszej kariery. Zakochani utarli jednak niedowiarkom nosa i do dziś tworzą szczęśliwy, choć bardzo prywatny, związek. Nie dzielą się miłością z kolorową prasą, nie udzielają wywiadów i nie pozują na okładkach gazet. Tomasz Ziółkowski jest też rzadkim gościem profili społecznościowych swojej partnerki. Mężczyzna nie unika natomiast ścianek i często towarzyszy Monice Olejnik podczas różnego rodzaju imprez. Para zamieszkiwała dawniej warszawski Gocław, a obecnie zajmuje mieszkanie w jednej z kamienic w okolicy Łazienek Królewskich. Wiele osób podziwia nonszalancki i nietuzinkowy styl Tomasza i Moniki. Mężczyzna lubi nietypowe połączenia i do eleganckiej marynarki zakłada dresy czy sneakersy. Nie ma też problemu z włożeniem stroju sportowego na imprezę medialną. Co Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski robią w wolnej chwili? Para uwielbia warszawskie knajpki i restauracje, w których widuje się z przyjaciółmi i znajomymi. Częste randki są nieodłącznym elementem ich życia. Potwierdzają zresztą, że walentynki obchodzą codziennie.


Znany z: dziennikarskiej kariery i związku z popularną dziennikarką – Moniką Olejnik. Para poznała się na korytarzach radiowych i od 1996 roku tworzy szczęśliwy związek. Zaskoczyli niedowiarków, którzy nie wróżyli im trwałej relacji. Staż pary jest godny podziwu. Dla Moniki Olejnik to najdłuższy związek, w jakim była. Według niektórych serwisów plotkarskich Tomasz Ziółkowski i Monika Olejnik wzięli nawet tajemniczy ślub! Para nie potwierdziła jednak tych informacji, pozostawiając fanów w niepewności.


Funkcja w filmie: brak informacji


Płyty: brak informacji


Książki: brak informacji


Nagrody: brak informacji


LINK Instagram: brak informacji


Link FB: brak informacji

Advertisement MPU index
Advertisement MPU index