Paulina Maziarz


Imię: Paulina

Drugie imię: -

Nazwisko: Maziarz

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: -

Data urodzenia: -

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 176

BIO: Paulina Maziarz - pochodząca z miejscowości Mostki w gminie Zwoleń, urodzona w 1996 roku Miss Polski 2016 wybrana na gali, która odbyła się 4 grudnia 2016 roku w Krynicy Zdroju. Prócz tytułu i korony Paulina Maziarz wygrała również 50 tysięcy złotych. Paulina Maziarz jest studentką administracji na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
- Jestem studentką pierwszego roku administracji na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Lubię spędzać czas aktywnie, między innymi biegam, chodzę na siłownię, jeżdżę na rowerze. Moim zainteresowaniem jest modeling, z którym chciałabym wiązać swoją przyszłość - mówiła w jednym z wywiadów. - Lubię oglądać świat mody w Internecie, na filmach, w magazynach. Poznawać najnowsze trendy, ubrania, stylizacje, fryzury. Przyglądać się modelkom, śledzić kulisy ich pracy. I wiem, że nie jest to łatwa praca, choć z pozoru wydaje się inaczej. Wymaga ona wielu wyrzeczeń i ciągłego doskonalenia się. Ale z drugiej strony praca ta stwarza ogromne możliwości samorealizacji - dodawała w rozmowie z "Echem Dnia".
Paulina Maziarz ma na swoim koncie również tytuł Miss Ziemi Radomskiej 2016 i jest finalistką konkursu Miss Kozienic 2016. Ma chłopaka Radka. Mieszka z rodzicami oraz dwoma starszymi braćmi. Udział w konkursach miss traktuje jak przygodę.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index