Natalia Przybysz


Imię: Natalia

Drugie imię: -

Nazwisko: Przybysz

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Panna

Data urodzenia: 1983-09-01

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: -

BIO: Natalia Przybysz - urodzona w Warszawie wokalistka i autorka tekstów. Znana również jako N’Talia i Natu, największe sukcesy odniosła w duecie Sistars razem ze swoją siostrą Pauliną Przybysz. O Natalii Przybysz zrobiło się głośno w październiku 2016 roku, kiedy w mocno komentowanym wywiadzie dla Wysokich Obcasów przyznała się do dokonania aborcji na Słowacji w grudniu 2015 roku po tym, jak nie udała się pierwsza próba wywołania poronienia poprzez zażycie leków na wrzody. Czytelników oburzyły powody tej aborcji, piosenkarka tłumaczyła, że nie była gotowa na trzecie dziecko, ponieważ nie było planowane i "nie widziała się znów w pieleszach domowych, w pieluchach". Wywiad spotkał się z falą ogromnej krytyki.
Natalia Przybysz jest absolwentką Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I st. im. Emila Młynarskiego w klasie wiolonczeli. W duecie z siostrą nagrała dwa albumy studyjne "Siła sióstr" (2003) oraz "A.E.I.O.U." (2005), za które dwukrotnie otrzymała nagrodę MTV Europe Music Award dla najlepszego polskiego wykonawcy. Od 2006 roku Natalia Przybysz kontynuuje karierę solową. W 2011 roku jej płyta "Gram duszy" otrzymała nominację do nagrody polskiego przemysłu fonograficznego Fryderyka w kategorii Album roku hip-hop/R&B/reggae. W 2012 roku razem z siostrą wystąpiła w drugiej edycji programu "Bitwa na głosy", założyły też wspólnie zespół pod nazwą Archeo Sisters.
Natalia Przybysz prywatnie
Natalia Przybysz jest siostrą wokalistki Pauliny Przybysz, z którą śpiewała w zespołach Sistars i Archeo Sisters. Mężem Natalii Przybysz jest Wojciech Zagórski, z którym założyła wspólny biznes - salon urody. Mają dwoje dzieci: Anielę (2010) i Jeremiego (2012).

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index