Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska zaczęła odnosić pierwsze sukcesy, jeszcze zanim osiągnęła pełnoletniość. Wtedy to zdobyła tytuł Wicemiss Polski Nastolatek i została dostrzeżona przez agencje modelek. Od początku nastawiła się na reklamowanie raczej skąpych strojów, takich jak bielizna czy kostiumy kąpielowe. Później poszła o krok dalej i swoją karierę związała przede wszystkim z sesjami dla magazynów skierowanych do mężczyzn, takich jak "CKM" czy "Playboy". Próbowała też swoich sił w filmie, a konkretnie w serialu "Miłość na bogato". Poznaj więcej informacji o Monice Pietrasińskiej.

Imię: Monika

Nazwisko: Pietrasińska

Nazwisko panieńskie: Pietrasińska

Pseudonim: brak

Wzrost: 172 cm

Data urodzenia: 2.12.1987 r.

Znak zodiaku: strzelec

Zawód: modelka, aktorka i fotomodelka

Osoby - związki: - 2003 - małżeństwo z bokserem Marcinem Szrederem zakończone rozwodem; - od 2020 - małżeństwo z Pawłem Stypką.

Rodzice: brak informacji

Dzieci: -

Rodzeństwo: Sylwia Pietrasińska (ur. 1978 r., zm. 2014 r.)

BIO: Monika Pietrasińska urodziła się i wychowała w Lublinie. W 2004 roku rozpoczęła karierę modelki i zdobyła tytuł Wicemiss Polski Nastolatek. Dwa lata później zdobyła tytuł Miss Lublina. Jako modelka reklamowała bieliznę i stroje kąpielowe dla takich producentów, jak SLC, Vova, Angels Never Sin, Ava czy Hamana.Monika Pietrasińska bardzo często prezentowała się w magazynach dla mężczyzn. Już w wieku 17 lat w 2004 roku po raz pierwszy pozowała do miesięcznika dla mężczyzn "CKM". Na jego okładce pojawiła się w 2013 roku, poza tym sesje w tym magazynie miała również w roku 2008 i 2014. Dla miesięcznika "Playboy" wzięła udział w mniej więcej 20 sesjach zdjęciowych. Szczególnie owocny był dla niej rok 2010, kiedy to w październiku została Playmate magazynu, a kilka miesięcy później Playmate całego roku. W latach 2011 i 2015 pojawiła się na okładce tego miesięcznika. Jej zdjęcia znalazły się również na okładce wakacyjnego dodatku amerykańskiego "Playboya" - "Playboy - sexy summer girls".W 2014 roku Monikę Pietrasińską dotknęła rodzinna tragedia. Jej starsza siostra Sylwia zmarła na raka szyjki macicy. Niedługo przed śmiercią poprosiła siostrę, żeby również poszła się przebrać. Okazało się, że modelka cierpi na to samo schorzenie, ale dzięki szybkiemu wykryciu nowotworu udało jej się go pokonać.

Znana z: szerszej publiczności Monika Pietrasińska dała się poznać dzięki udziałowi w serialu "Miłość na bogato", a także wydarzeniu na gali promującej produkcję w 2013 roku, kiedy to "zapomniała" założyć bieliznę do sukienki z przezroczystymi wstawkami. Ze względu na typ swojej urody bardzo często porównywana jest do innej polskiej modelki Natalii Siwiec. Sam serial zebrał bardzo słabe recenzje i po dwóch seriach, liczących po 10 odcinków, produkcja serialu została zawieszona i nigdy jej nie wznowiono.

Funkcja w filmie: w latach 2013-2015 Monika Pietrasińska wystąpiła w serialu "Miłość na bogato", emitowanym na kanale "VIVA Polska". Produkcja opowiadała o losach grupy młodych i zamożnych ludzi mieszkających w Warszawie. Widzowie mogą oglądać ich przygody sercowe w tle wielkiego bogactwa. Monika Pietrasińska gra tam bohaterkę, która jest jej imienniczką. Jest ona też czarnym charakterem serialu. Rok 2019 przyniósł jej drugoplanową rolę w filmie "Fighter".

Płyty: w 2014 roku Monika Pietrasińska planowała nagrać płytę, wydała nawet singiel "Gloria". Utwór utrzymany jest w klimacie nagrań z lat 80. Na antenie "Dzień dobry TVN" w 2014 roku premierę miał drugi singiel celebrytki "Run to the Sun". Sama płyta jednak do dziś nie powstała.

Książki: brak

Nagrody:
 • 2004 - Wicemiss Polski Nastolatek;
 • 2006 - Miss Lublina;
 • 2010 - Playmate października w "Playboyu";
 • 2010 - Playmate roku w "Playboyu".


 • LINK Instagram: https://www.instagram.com/monikapietrasinska/


  Link FB: https://www.facebook.com/monika.pietrasinska.1
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index