Marta Barczok

Marta Barczok to polska celebrytka, którą ogłoszono Miss Euro 2016. Na co dzień mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako księgowa. Wystąpiła w magazynie "CKM" i "Playboy", a z okazji Mistrzostw świata w piłce nożnej FIFA World Cup zaprezentowała utwór "Twoje zdrowie". Zobacz, ile Marta Barczok ma lat i jak brzmiało jej nazwisko panieńskie!

Imię: Marta

Nazwisko: Barczok

Nazwisko panieńskie: Lewandowska

Pseudonim: Miss Euro 2016

Wzrost: 171 cm

Data urodzenia: 26.07.1987 r.

Znak zodiaku: Lew

Zawód: księgowa, celebrytka

Osoby - związki: - mąż Dawid Barczok

Rodzice: brak informacji

Dzieci: brak informacji

BIO: Marta Barczok: Miss Euro 2016, celebrytka, influencerka. Pojawiła się na okładce "CKM", a w 2018 roku zaprezentowała utwór "Twoje zdrowie", przygotowany z okazji Mistrzostw świata w piłce nożnej FIFA World Cup. Urodziła się 26 lipca 1987 roku i pochodzi z Białogardu w województwie zachodniopomorskim. Po maturze wyjechała do Anglii, gdzie pracuje jako księgowa w jednej z angielskich firm. Poznała tam męża Dawida Barczoka, zdobyła też wielu znajomych i przyjaciół. Jej nazwisko panieńskie to Lewandowska, choć jak sama mówi, najprawdopodobniej nie jest spokrewniona z najpopularniejszym piłkarzem Polski, Robertem Lewandowskim. Tytuł Miss Euro 2016 przyniósł jej wielką sławę nie tylko w Polsce. Marta Barczok pojawiła się w dwóch najpopularniejszych gazetach angielskich: "The Sun" oraz "Daily Mail". Oprócz piłki nożnej interesuje się muzyką taneczną, kuchnią włoską i podróżami. Jest aktywną tiktokerką i instagramerką. Uwielbia skakać na skakance i zna wiele trików z jej udziałem. Filmiki pokazujące talent Marty można zobaczyć na jej koncie YouTube, Twitterze (@barczok\_marta), TikToku (@martabarczok) oraz Instagramie. Ćwiczy nie tylko w londyńskim domu, lecz także podczas wakacji. Uwielbia wypoczynek w ciepłych krajach - zwiedziła już m.in. Meksyk, Lazurowe Wybrzeże, Hiszpanię i Rosję. Jest częstym gościem Polski, szczególnie chętnie przyjeżdża nad Morze Bałtyckie. Latem odpoczywa nad Helem, a zimą odwiedza Zakopane. Na mediach społecznościowych Miss Euro 2016 można nie tylko zobaczyć jej umiejętności sportowe i selfie, lecz także dowiedzieć się, jakie współprace nawiązała. Marta Barczok nie ukrywa też, że korzysta m.in. z zabiegów pielęgnujących jej piękne ciało. Modelka współpracuje z wieloma markami kosmetycznymi, cateringami czy firmami oferującymi sprzęt elektroniczny. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 500 tysięcy fanów! Fani Marty Barczok chętnie komentują jej zdjęcia i korzystają z kodów rabatowych, które im oferuje.

Znana z: Euro 2016, kiedy to okrzyknięto ją następczynią Natalii Siwiec. Marta Barczok to prawdziwa kibicka polskiej reprezentacji. Podczas meczów i innych wydarzeń sportowych nie rozstaje się z ubraniami w barwach flagi Polski ani biało-czerwonymi dodatkami. Dużą popularność przyniosły jej... spodnie! Czerwone legginsy z zamkiem spotkały się zarówno z aprobatą, jak i hejtem. Na mecze przychodzi najczęściej z ukochanym mężem. Modelka przypomniała o sobie podczas Euro 2020, kiedy to aktywnie dzieliła się z fanami urywkami z meczów. Jest też znana ze swoich odważnych i drapieżnych stylizacji. Uwielbia głębokie dekolty, wysokie obcasy i krótkie spódnice. Nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała, które rzeźbi, uprawiając sport. Uwielbia skakankę, czym chwali się na kontach społecznościowych. Jej poczynania śledzą fani z całego świata, których zresztą inspiruje do działania.

Funkcja w filmie: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

LINK Instagram: @martabarczok.official


LINK Facebook: @marta.barczok.5
Advertisement MPU index