Laura Mancewicz


Imię: Laura

Drugie imię: -

Nazwisko: Mancewicz

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: -

Data urodzenia: -

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: -

BIO: Laura Mancewicz - urodzona w 1995 roku najmłodsza siostra Miss Polonii 2010 Rozalii Mancewicz, uczestniczka wyborów Miss Polski 2016, na których została wybrana najpiękniejszą Polką według widzów Polsatu. Dzięki temu w ostatni weekend maja 2017 roku Laura Mancewicz poprowadzi u boku gwiazd Polsatu Sopot Hit Festival. Ma również siostrę Natalię.
Laura Mancewicz mieszka w Pomigaczach pod Białymstokiem. Jej pasją jest jazda konna - obcowanie z końmi to część jej życia. - To niesamowita szkoła pokory i charakteru zamknięta w paczkę przyjemności i satysfakcji. Dodatkowo jeździectwo daje mi okazję do nauki współpracy i zrozumienia. Bez tych elementów nie jest możliwe czerpanie pełnej przyjemności z jazdy w siodle. Jestem szczęśliwą posiadaczką małpek, lam, ary, kangurów, wielbłąda i wielu innych - opowiadała Laura w wywiadzie dla TeleMagazynu. Jest studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Ma na swoim koncie tytuł 1. Vicemiss Podlasia.
Czy Laura Mancewicz przed konkursami czuje presję spowodowaną znanym nazwiskiem?
- Podczas wyborów czułam się bardzo dobrze, nie czułam presji siostry, ponieważ ona sama mnie do tego namówiła i przedstawiła mi jak to wszystko wygląda. Rozumiem, że może być jakieś porównywanie nas, ale jesteśmy wizualnie nieco inne, a nazwisko raczej pomaga, a nie szkodzi - tłumaczyła w wywiadzie dla Party.pl.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index