Jared Kushner


Imię: Jared

Drugie imię: Corey

Nazwisko: Kushner

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Koziorożec

Data urodzenia: 1981-01-10

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: -

BIO: Jared Corey Kushner - amerykański inwestor i przedsiębiorca. Zięć 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, mąż jego córki Ivanki. Właściciel firmy Kushner Properties zajmującej się nieruchomościami oraz gazety codziennej New York Observer, jednej z niewielu gazet w Stanach, która otwarcie popierała wybór Donalda Trumpa na urząd prezydenta. Jeden z najbliższych współpracowników i doradców Donalda Trumpa odpowiedzialny za jego kampanię w mediach.
Jared Kushner wychowywał się w ortodoksyjnej żydowskiej rodzinie w New Jersey. Absolwent Uniwersytetu Harvarda na wydziale socjologii. Według niektórych źródeł Jared oraz jego brat Joshua zostali przyjęci dzięki dotacji w wysokości 2,5 miliona dolarów, jaką złożył na uniwersytet ich ojciec. W 2001 roku Jared Kushner ukończył też Uniwersytet Nowojorski na wydziałach prawa i zarządzania biznesem. Zasłynął między innymi tym, że w wieku 26 lat dokonał najdroższego zakupu nieruchomości w historii Stanów Zjednoczonych - apartamentowiec przy 66 Fifth Avenue zakupił za 1,8 miliarda dolarów.
Jared Kushner prywatnie
Jarek Kushner jest synem Charlesa Kushnera, magnata z branży nieruchomości oraz Seryl Stadtmauer. Ma brata Joshuę oraz dwie siostry: Nicole i Darę. 25 października 2009 roku poślubił Ivankę Trump, córkę 45. Prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa. Mają troje dzieci: córkę Arabellę Rose Kushner oraz synów: Josepha Fredericka Kushnera i Theodore'a Jamesa Kushnera.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index