Hugh Jackman


Imię: Hugh

Drugie imię: -

Nazwisko: Jackman

Nazwisko panieńskie: -

Pseudonim: -

Znak zodiaku: Waga

Data urodzenia: 1968-10-12

Miejsce urodzenia: -

Wzrost: 188

BIO: Hugh Jackman – pochodzący z Sydney australijski aktor. Po ukończeniu studiów zaczął pracę w teatrze, a następnie w telewizji.
W 1995 roku na planie serialu „Correll” poznał swoją przyszłą żonę – Debborah-Lee Furness, z którą adoptowali dwójkę dzieci.
W 2000 roku zagrał Wolverina w filmie „X-Men” (kontynuacje także odniosły sukces), następnie występował w „Serce nie sługa”, „Kod dostępu”, „Kate i Leopold”, „Australia”, „Giganci ze stali”, „Noc w muzeum: Tajemnica grobowca”, „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”. W 2016 i w 2017 roku Jackman wystąpi w „Eddie zwany Orłem” oraz w „The Greatest Showman on Earth”.
Hugh Jackman jest wciąż żonaty ze starszą o 13 lat Deborrah-Lee. Wspaniale zbudowany aktor zdobi okładki magazynów o formie dla panów i opowiada w wywiadach, na jakiej jest diecie i czemu zawdzięcza doskonałą sylwetkę. Ma dobry głos i słuch, co udowodnił, śpiewając hymn Australii przed 100-tysięcznym tłumem oraz występując w musicalach: „Piękna i Bestia”, „Oklahoma!”, „Boy from OZ”, „Les Miserables”.
Aktor walczy z nowotworem skóry - na Instagramie opublikował zdjęcie z plastrem na nosie i ostrzeżeniem dla fanów, by zawsze używali na słońcu kremów z filtrem.

Znany/a z: -

Związki: -

Osoby powiązane: -

Link WWW: -

Link FB: -

Link Pinterest: -

Link Instagram: -
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index