Amber Heard

Amber Heard jest bez wątpienia jednym z najgorętszych nazwisk Hollywoodu. Artystka wystąpiła w wielu różnych produkcjach i dała się poznać jako aktorka o wielu twarzach. Sukces na niwie zawodowej nie idzie jednak w parze z powodzeniem w życiu prywatnym. Jej konflikt z byłym mężem odbił się szerokim echem w "fabryce snów". Sprawdź, co się wydarzyło.

Imię: Amber Laura

Nazwisko: Heard

Nazwisko panieńskie: Heard

Pseudonim: brak

Wzrost: 170 cm

Data urodzenia: 22 kwietnia 1986 roku

Znak zodiaku: byk

Zawód: aktorka i producentka

Osoby -

związki:Alejandro Gómez Monteverde - meksykański reżyser filmowy. Ma na swoim koncie m.in. film "Bella". Para spotykała się w latach 2004-2005 (długość związku - kilka miesięcy);Valentino Lanús - meksykański model i aktor, znany przede wszystkim z udziału w telenowelach ("María Isabel", "Amor gitano", "Amar otra vez", "Las Tontas no van al cielo" czy "Amor bravío"). Para spotykała się w latach 2005-2006 (długość związku - kilka miesięcy);Mark Wystrach - amerykański muzyk country. Para spotykała się w latach 2006-2007 (długość związku - kilka miesięcy);Crispin Hellion Glover - amerykański aktor, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Wstąpił w produkcjach, takich jak: "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Aniołki Charliego", "Alicja w Krainie Czarów", "Jutro będzie futro" czy "Hiszpanka". Para romansowała w 2007 roku;Austin Don Nichols - amerykański aktor. Zyskał popularność dzięki roli Julina Bakera w serialu młodzieżowym "Pogoda na miłość". Para nawiązała krótki romans w 2007 roku;Sean Hardy Faris - amerykański aktor i producent. Wystąpił między innymi w produkcjach, takich jak: "Pearl Harbor" czy "Niezłomny". Para poznała się na planie filmu "Po prostu walcz" (długość związku - kilka miesięcy);Tasya van Ree - amerykańska malarka i fotograf. Kobiety zaczęły się spotykać w 2008 roku, a w 2010 Amber Heard przyznała się publicznie do swojej biseksualności (długość związku - 3 lata);Johnny Depp - znany amerykański aktor, producent, scenarzysta, reżyser i muzyk. Większą sławę przyniosła mu rola Jacka Sparrowa w serii filmów "Piraci z Karaibów". Para poznała się w styczniu 2011 roku na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Zaręczyła się po dwunastu miesiącach znajomości, a niespełna 4 lata później stanęła na ślubnym kobiercu. Małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo. Rozwód orzeczono 16 sierpnia 2016 roku w atmosferze skandalu. Amber oskarżyła byłego męża o przemoc fizyczną i psychiczną. Żądała od niego części szacowanego na ponad 200 milionów dolarów majątku, a także wysokich alimentów. Aktorzy nadal toczą batalię w sądzie;Elon Musk - amerykański przedsiębiorca. Jeden z najbogatszych ludzi na świecie. Jego majątek wynosi ponad 188 miliardów dolarów. Para zaczęła się spotykać krótko po rozwodzie aktorki. Rozstanie nastąpiło w sierpniu 2017 roku;Bianka Butti - filmowiec, współtworzyła produkcje, takie jak: "Inkarnacja" i "Hank and Asha".

Rodzice: Patricia Heard (z domu Parsons) i David Clinton Heard

Dzieci: brak

Rodzeństwo: siostra Whitney

BIO: Amber Heard przyszła na świat w stanie Teksas. Jako nastolatka przeżyła traumę, gdy jej przyjaciółka zginęła w wypadku samochodowym. W wieku 17 lat przestała chodzić do szkoły, a edukację ukończyła dzięki kursom korespondencyjnym. Pierwszą rolę zdobyła w 2004 roku. Zagrała wówczas w filmie "Światła stadionów". Potem przyszły kolejne propozycje, a młoda aktorka szybko zyskała uznanie w Hollywood. Współpracowała z wieloma znanymi aktorami. Jest miłośniczką amerykańskich samochodów sportowych (pony cars). Umie posługiwać się bronią.

Znana z: roli księżniczki Mery w filmie "Aquaman".

Funkcja w filmie:
 • aktorka w filmie "Światła stadionów" (2004);
 • aktorka w filmie "Śmiertelnie seksowna" (2006);
 • aktorka w serialu "Zabójcze umysły" (2006);
 • aktorka w filmie "Wszyscy kochają Mandy Lane" (2006);
 • aktorka w serialu "Tajemnice Palm Springs" (2007);
 • aktorka w filmie "Po prostu walcz" (2008);
 • aktorka w filmie "Dziennik zakrapiany rumem" (2011);
 • aktorka w filmie "Dziewczyna z portretu" (2015);
 • aktorka w filmie "Liga Sprawiedliwości" (2017);
 • aktorka w filmie "Aquaman" (2018);
 • aktorka w filmie "Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera" (2021).


 • Płyty: brak

  Książki: brak

  Nagrody: - liczne nominacje, m.in. do MTV Awards.

  LINK Instagram: https://www.instagram.com/amberheard/


  Link FB: Brak jednoznacznych informacji na temat oficjalnego profilu.
  Advertisement MPU index
  Advertisement MPU index