Ewa Farna, Anna Lewandowska, siostry Godlewskie
ONS/Instagram/YouTube

To w sylwestra na pewno wam umknęło! Słyszeliście życzenia od Ewy Farny?! Mówiła o Lewandowskiej i... siostrach Godlewskich!

Ewa Farna, Anna Lewandowska, siostry Godlewskie
ONS/Instagram/YouTube

Tegoroczny występ Ewy Farnej w czasie sylwestra Polsatu w Katowicach z pewnością na długo pozostanie w pamięci fanów gwiazdy. Nie tylko za sprawą wpadki, kiedy to zamiast utworu "Na ostrzu" Ewy Farnej poleciała piosenka zespołu Ich troje "Zawsze z Tobą chciałbym być", ale również ze względu na oryginalne życzenia, które artystka złożyła ze sceny. Okazuje się, że Ewa jest na bieżąco z wydarzeniami w show-biznesie, a hity internetu ma w małym placu! ;)

 

Zobacz też: Siostry Godlewskie w "Dzień Dobry TVN" zapowiedziały podbój muzycznego rynku! "Mamy w planach branżę muzyczną". Nagrają płytę?

 

Ewa Farna o Annie Lewandowskiej i siostrach Godlewskich na sylwestrze w Katowicach

Ewa Farna zaskoczyła widownię noworocznym życzeniami. Zamiast standardowej formułki: "Zdrowia, szczęścia, pomyślności", artystka w swoich życzeniach odniosła się do trenerki i dietetyczki Anny Lewandowskiej oraz sióstr Godlewskich. Godlewskie a kilka tygodni przed końcem roku zyskały internetową sławę za sprawą swoje oryginalnego wykonania kolędy, które stało się hitem sieci.

- Żeby ten następny - 2018 rok przyniósł wam tyle uśmiechu, ile występy sióstr Godlewskich, żebyście byli tak zdrowi, jak przepisy Ani Lewandowskiej i żebyście byli tak szczęśliwi, jak pokazujemy to na Facebooku - powiedziała ze sceny Ewa Farna.

 

Kochamy poczucie humoru i dystans Ewy Farnej! Party.pl również przyłącz się do tych życzeń!

 

Polecamy: Postanowienia noworoczne – jak w nich wytrwać?

 

Ewa Farna dała świetny występ w czasie sylwestra w Katowicach.

Ewa Farna
East News

Swoimi oryginalnymi życzeniami gwiazda zaskoczyła wszystkich! Nawiązała do Ani Lewandowskiej i...

Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

... sióstr Godlewskich!

Siostry Godlewskie
Print screen Youtube.com/Esmeralda Godlewska

Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47