Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party Julia Wieniawa na imprezie MTV EMA Pre-Party Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party pozują do zdjęć Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party pozują do zdjęć
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party
ONS.pl
Niebezpiecznie krótka sukienka! Hot?
1/6
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party
ONS.pl

Julia Wieniawa i Antek Królikowski na MTV EMA PRE PARTY. Impreza odbywa się zawsze przed wielką galą MTV EMA, która już 12 listopada w Londynie. Podczas warszawskiej imprezy na scenie zaprezentowali się artyści, którzy walczą o tytuł “Najlepszego Polskiego Artysty” – Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Monika Lewczuk, Margaret i Natalia Nykiel. Na czerwonym dywanie pozowali jednak nie tylko wokaliści, ale też jedna z najpopularniejszych par show-biznesu - Julia Wieniawa i Antek Królikowski. Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii!

ZOBACZ: Julia Wieniawa w płaszczu z H&M! Znamy cenę!

2/6
Julia Wieniawa na imprezie MTV EMA Pre-Party
ONS.pl

W wakacje Julia zaprezentowała swój nowy singiel „Oddycham” i nie jest tajemnicą, że gwiazda chciałaby połączyć karierę aktorską z muzyczną, dlatego nie mogło jej zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu, jak gala MTV. 

3/6
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party pozują do zdjęć
ONS.pl

Aktorka chętnie pozowała do zdjęć ze swoim ukochanym Antkiem Królikowskim, który postawił na granatowe spodnie, czarne buty, czerwone skarpetki, marynarkę w kratę, pod którą założył kamizelkę i czarny golf. Z kolei Julia miała na sobie obcisłą mini sukienkę, która świetnie podkreśliła jej figurę.  

4/6
Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party
ONS.pl
5/6
Julia Wieniawa i Antek Królikowski na imprezie MTV EMA Pre-Party pozują do zdjęć
ONS.pl
6/6
Julia Wieniawa na imprezie MTV EMA Pre-Party w srebrnej sukience
ONS.pl