Ariana Grande
Upokorzyli rodziców Mac Millera?
1/4
Ariana Grande

 

Gala rozdania nagród muzycznych Grammy 2019 za nami. Jeszcze przed imprezą wybuchł mały skandal, którego bohaterką została Ariana Grande. Piosenkarka nie potrafiła się dogadać z organizatorami show odnośnie swojego repertuaru, który miała zaprezentować na scenie. W wyniku ostrych rozmów artystka ostatecznie postanowiła, że nie pojawi się na gali rozdania Grammy, choć była nominowana w kilku kategoriach. Ariana Grande śledziła jednak na bieżąco całą imprezę. W pewnym momencie na jej Twitterze pojawił się ostry wpis. Co tak rozwścieczyło Arianę Grandę? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Ariana Grande zaopiekowała się przyjacielem Mac Millera

2/4
Instagram

 

Dlaczego Ariana Grande nie pojawiła się na rozdaniu nagród Grammy?

 

Mimo iż Ariana Grande była nominowana w kilku kategoriach i zgarnęła statuetkę Grammy za najlepszy album pop (pierwszą w swoim życiu), na próżno było szukać jej na scenie. Piosenkarka twierdzi, że nie dogadała się z organizatorami show. Z kolei ci przekonują, że to ona zrezygnowała z występu, ponieważ bała się, że nie zdąży przygotować swoich piosenek. Trudno w to uwierzyć biorąc pod uwagę fakt, że Ariana Grande miała już nawet przygotowaną kreację na ten wielki dzień. Piosenkarka zaprezentowała ją na swoim Instagramie. Za projekt tej imponującej sukni odpowiada Zac Posen. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Congratulations @arianagrande on your #grammyaward thank you @luxurylaw 💙#arianagrande in #zacposen

Post udostępniony przez Zac Posen (@zacposen)

 

Jednak to nie koniec konfliktu między Arianą Grande a organizatorami gali Grammy 2019. Podczas imprezy wydarzyło się co, co według piosenkarki było przekroczeniem wszelkich granic dobrego smaku. O co chodzi? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: "Ten rok był najlepszy w mojej karierze i najgorszy w moim życiu"

3/4
East News

 

Ariana Grande uważa, że organizatorzy gali upokorzyli rodzinę jej byłego chłopaka, który zmarł w 2018 roku z powodu przedawkowania narkotyków. Mac Miller był nominowany w kategorii najlepszy album rap. Ostatecznie jednak statuetkę zgarnęła Cardi B. W tym samym momencie na Twitterze Ariany Grande pojawił się bardzo wymowny wpis. 

 

- Bullshit (gówno prawda - pol.) - napisała Ariana Grande.

 

Za moment jej wpis zniknął, a jego miejsce zajął kolejny. 

 

- To nie ma z nią nic wspólnego, przyrzekam. Przykro mi - tłumaczyła się gwiazdka. 

 

O co chodziło? Czy Arianie Grande nie spodobał się fakt, że statuetkę zgarnęła Cardi B? Nic z tych rzeczy! Piosenkarka uznała za karygodne to, że organizatorzy gali zaprosili na imprezę rodziców Mac Millera, choć wiedzieli, że nie zdobył on statuetki. Bardzo szybko okazało się jednak, że ich obecność nie była przypadkowa...

4/4
Mac Miller nie żyje

 

Nie jest prawdą, że organizatorzy gali rozdania nagród Grammy 2019 całkowicie zapomnieli o zmarłym tragicznie raperze. Pamięć Mac Millera została bowiem uczczona w bardzo wzruszający sposób. Został on wymieniony wśród artystów, którzy odeszli w 2018 roku. Rodzice rapera, Karen Meyer i Mark McCormick, brali aktywny udział w tej części gali.

Myślicie, że Ariana Grande słusznie zdenerwowała się na organizatorów Grammy 2019?

Więcej na temat Ariana Grande