Helen Mirren
East News

Tego na Oscarach jeszcze nie było! Gwiazdy miały szansę, by wygrać skuter! Zdziwicie się, za co

Helen Mirren
East News

Za nami 90. gala rozdania Oscarów! Oprócz ogromnych emocji wokół nagrodzonych oraz zjawiskowych kreacji, nie zabrakło również kilku zaskakujących akcentów. Okazuje się, że w czasie tegorocznej ceremonii twórcy filmowi mogli wygrać nie tylko upragnioną statuetkę, ale również... skuter wodny! Za co? Zdziwicie się!

 

Zobacz też: Jodie Foster pojawiła się na Oscarach o kulach! To przez "Streep!" - padło z jej ust! Zobacz reakcję aktorki! PS. Właśnie za to ją kochamy! ;)

 

Skuter wodny dla autora najkrótszego przemówienia na Oscarach 2018

 

W tym roku Amerykańska Akademia Filmowa postanowiła nieco zmotywować nagrodzonych Oscarami, by... skrócili swoje przemówienia! Nie jest tajemnicą, że przemowy zwycięzców najbardziej prestiżowej nagrody w branży filmowej potrafią trwać naprawdę długo. Trzeba podziękować współtwórcom, partnerowi życiowemu, rodzicom, kotu... itd. Przedłużające się wystąpienia potrafią być wzruszające, ale i... naprawdę nudne, a do tego niepotrzebnie wydłużają i tak trwająca kilka godzin ceremonię. W 2018 roku postanowiono nagrodzić osobę, której podziękowania za statuetkę będą trwały najkrócej. Nagrodą dla tej osoby był skuter wodny, który zaprezentowała aktorka Helen Mirren. Kto opuścił galę z Oscarem i skuterem? :)

 

Kto wygrał skuter na gali Oscarów 2018?

 

Zielony skuter wodny marki Kawaskai trafił do Marka Bridges'a, zwycięzcę Oscara za kostiumy do filmu "Nić widmo". Podziękowania nagrodzonego trwały zaledwie 36 sekund. I zgodnie z obietnicą, pod koniec ceremonii - Bridges zabrał Helen Mirren na "przejażdżkę" skuterem.

 

Polecamy: „And the Oscar goes to...”. Oscary 2018 już za nami! Oto pełna lista zwycięzców

 

Skuter wodny zaprezentowała aktorka Helen Mirren.

Helen Mirren
East News

Mark Bridges i Helen Mirren na skuterze.

Helen Mirren
East News

Więcej na temat Oscary
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59