East News

W majówkę telewizja Polsat znów sięga po sprawdzony hit - "Kogel Mogel". Tym razem 1 maja wieczorem obejrzymy drugą część popularnej komedii - "Galimatias, czyli Kogel-mogel 2". Widzowie znów mają okazję zobaczyć swoich ulubionych bohaterów - Kasię Solską (Grażyna Błęcka-Kolska) z Pawłem granym przez Dariusza Siatkowskiego. Aktor niestety nie mógł wziąć udziału w trzeciej części filmu, który miał premierę w styczniu tego roku. W 2008 roku odtwórca roli Darka Zawady zmarł bowiem w tajemniczych okolicznościach.

Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Grażyna Błęcka-Kolska jest pod wrażeniem scenariusza do filmu "Kogel Mogel 3". Dlaczego?

1/2
Dariusz Siatkowski z serialową Kasią na planie Kogel Mogel
Eastnews

"Kogel Mogel 3": co stało się z Kasią i Pawłem?

W pierwszej części filmu "Kogel Mogel" Kasia poznała przystojnego Pawła przez przypadek w restauracji. Krucha blondynka od razu wpadła mu w oko. Chłopak znalazł jej torebkę i postanowił oddać ją do rąk własnych. Choć dziewczyna na początku opierała się przed tym uczuciem, w końcu dała za wygraną. Wzięła ślub, a w drugiej części "Kogla Mogla" mogliśmy śledzić dalszy rozwój ich uczucia. 

Zobacz także: Kasia z "Kogel Mogel" bardzo się zmieniła? Spójrzcie na najnowsze zdjęcia z planu!

W 3. części "Kogla Mogla" scenarzyści mieli twardy orzech do zgryzienia. Dariusz Siatkowski zmarł bowiem w tajemniczych okolicznościach w 2008 roku. Co wydarzyło się tamtego feralnego dnia? Zobaczcie kolejny slajd!

2/2
Dariusz Siatkowski na planie filmu
Eastnews

Dariusz Siatkowski: przyczyny śmierci

Dariusz Siatkowski był bardzo obiecującym aktorem. Świetnie wypadał nie tylko w filmach, ale również na deskach teatru. Jednak największą popularność przyniosła mu właśnie rola Pawła Zawady w filmach "Kogel Mogel". Później aktor zniknął z życia publicznego. 11 października 2008 roku media obiegła informacja o jego tragicznej śmierci. Dariusz Siatkowski został znaleziony martwy w pokoju hotelowym pod Łodzią.

Wokół jego śmierci narosło sporo legend. Jedna z nich głosiła, że aktor zmarł z powodu powikłań po ostrym zapaleniu płuc. Z kolei inna wersja podawała, że Dariusz Siatkowski zmagał się z uzależnieniem, co miało doprowadzić do śmierci.

Rodzina nigdy nie zdecydowała się podać do publicznej wiadomości, co tak naprawdę zabiło gwiazdora "Kogla Mogla". Dariusz Siatkowski został pochowany w swoim rodzinnym Koszalinie na cmentarzu przy ulicy Gnieźnieńskiej. 

Zobacz także: Mamy zdjęcia z filmu "Kogel Mogel 3"! Jak zmienili się główni bohaterowie i jak wyglądają nowi? ZOBACZ

Więcej na temat film Kogel Mogel