śpiewająca dziewczynka
YouTube

Eurowizja Junior 2020. Zwyciężczyni z Francji, Valentina śpiewała z playbacku? Pod nagraniem rozpętała się burza

śpiewająca dziewczynka
YouTube

Eurowizja Junior 2020 dobiegła końca i mimo, że widzowie poznali już zwycięzcę konkursu, emocje wciąż nie opadły. Choć wielu liczyło, że Ala powtórzy sukces Roxi Węgiel i Viki Gabor, a Polska po raz trzeci z rzędu zdobędzie wygraną, 10-latka zajęła 9 miejsce. Tymczasem pod nagraniem z występu Valentiny, która zwyciężyła, rozpętała się prawdziwa burza. Jak się okazuje, niektórzy internauci zarzucają reprezentantce Francji, że śpiewała z playbacku. 

Zobacz także: Eurowizja Junior 2020. Roksana Węgiel i Viki Gabor zaśpiewały z hologramem Duncana Laurence'a: "Ciary!"

Eurowizja Junior 2020. Widzowie oskarżają Valentine o śpiewanie z playbacku!

Prowadzący trzymali nas w napięciu do samego końca! Kiedy okazało się, że Valentina wyprzedziła Kazachstan i Hiszpanię, szczęściu we zwycięskiej drużynie reprezentantki Francji nie było końca. Choć wiele osób zachwyca się utworem "J’imagine" i oprawą sceniczną występu młodej wokalistki, która okazała się bezkonkurencyjna, pod nagraniem, które zamieszczono w serwisie YouTube nie brak komentarzy, widzowie wyrażają swoje niezadowolenie z werdyktu. W sieci pojawiły się nawet głosy sugerujące, że Valentina śpiewała z playbacku.

- Nagroda za najlepszy playback idzie do Francji

- Niesamowity playback

- Najlepszy playback ever

- Nie zgadzam się z wynikami

- Wow, gratuluję playbacku! - czytamy na Instagramie.

Natychmiast pojawiły się również komentarze w obronie dziewczynki:

Śpiewa na żywo, możecie nawet usłyszeć, jak oddycha przed wejściem w wysokie rejestry, tego nie można puścić z playbacku

Jak widać nie wszyscy mogą pogodzić się z wynikami Eurowizji Junior 2020. Sądzicie, że to możliwe, by Valentina faktycznie śpiewała z playbacku? Kto waszym zdaniem najbardziej zasłużył na wygraną w konkursie? 

 

Eurowizję Junior 2020 wygrała Valentina z Francji! Jak się okazuje, niektórzy nie zgadzają się z ostatecznym wynikiem konkursu. Internauci zarzucają, że młoda wokalistka śpiewała z playbacku.

W tegorocznym konkursie Polskę reprezentowała 10-letnia Ala. Dziewczynka zajęła 9 miejsce.

Ala Tracz Eurowizja Junior 2020
Instagram

 

Więcej na temat Eurowizja
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44