Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak pozują razem do zdjęć na wernisażu Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak, Jerzy Starak rozmawiają na wernisażu Agnieszka Woźniak-Starak, Jerzy Starak Agnieszka Woźniak-Starak z teściową na imprezie Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak na wernisażu
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak pozują razem do zdjęć na wernisażu
Eastnews
Dobrze się dogadują?
1/8
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak pozują razem do zdjęć na wernisażu
Eastnews

Agnieszka Woźniak-Starak ( wcześniej Agnieszka Szulim) tuż po podróży poślubnej pojawiła się na wernisażu fundacji swoich teściów. Pozowała do zdjęć z mamą Piotra Woźniaka-Staraka, Anną oraz jego ojczymem Jerzym Starakiem. Rodzice Piotra, a teraz też teściowie Agnieszki są właścicielami największej w Polsce firmy farmaceutycznej - Polpharma, regularnie pojawiają się w rankingach najbogatszych Polaków, ponieważ ich majątek szacowany jest na ponad 3 miliardy złotych. 

 

Agnieszka tym razem postawiła na skromną stylizację w kolorze pudrowego różu, za to jej teściowa zdecydowanie wyróżniała się z tłumu gości. Jej komplet - szerokie spodnie i stylowa marynarka w czarno-niebieskim kolorze z ciekawym wzorem zdecydowanie dodał jej uroku! Przypominamy, że pod koniec sierpnia Agnieszka została żoną Piotra Woźniaka-Staraka. Para tuż po ślubie pojawiła się na balu fundacji TVN, a później wyjechała z wymarzoną podróż poślubną. Zarówno Agnieszka, jak i Piotr chętnie dzielili się zdjęciami ze swojego miesiąca miodowego, który skończył się zaskakująco szybko! Oby zakochani znaleźli jeszcze czas dla siebie, a tymczasem zobaczcie zdjęcia Agnieszki Woźniak-Starak z teściami na wernisażu.

 

ZOBACZ: Agnieszka Woźniak-Starak rozbiera się przed kamerą! Wszystko nagrał jej mąż Piotr! Gorące WIDEO!

 

 

 

2/8
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak, Jerzy Starak rozmawiają na wernisażu
Eastnews
3/8
Agnieszka Woźniak-Starak, Jerzy Starak
Eastnews
4/8
Agnieszka Woźniak-Starak z teściową na imprezie
Eastnews
5/8
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak na wernisażu
Eastnews
6/8
Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Woźniak-Starak w Warszawie na wernisażu
Eastnews
7/8
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS
8/8
Agnieszka Woźniak-Starak
ONS