Dziś rusza Taniec z Gwiazdami, ale nie zobaczymy w nim Agnieszki Kaczorowskiej. Czy tancerka już tęskni? Żałuje?

Agnieszka Kaczorowska o Tańcu z Gwiazdami

Dziś zobaczymy pierwszy odcinek szóstej edycji "Tańca z Gwiazdami". W show nie bedzie tym razem Agnieszki Kaczorowskiej, która zdecydowała się odejść z programu, by móc zaangażować się w kolejne projekty. Czy żałuje swojej decyzji?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Wieszczek o TzG: "Każdy kto brał udział w tym programie, boleśnie się o tym przekonał..." O czym?

Źródło: Anna Robak, Krzysztof Plona

Agnieszka Kaczorowska żałuje swojej decyzji?

Nie! Agnieszka Kaczorowska pierwszy raz od dawna nie przygotowuje się do kolejnego sezonu, ale nie ma z tym problemu. Na swoim blogu zapewnia, że będzie wpadać na plan, ale cieszy się, że czekają na nią nowe wyzwania:

Zaczyna się (...) już 6. edycja Tańca z Gwiazdami w Telewizji Polsat. Od dwóch lat dostawaliście ode mnie w tym momencie post, w którym zdradzałam szczegóły i opowiadałam co się dzieje na salach treningowych. Przyszła jednak pora na zmiany i cieszę się ze swojej decyzji odejścia, ponieważ mam teraz czas na swoje nowe projekty, nad którymi obecnie pracuję, a gdy będą już mogły ujrzeć światło dzienne, to na pewno dam Wam znać. ☺ Bardzo dużo się teraz uczę, rozwijam i dokonuję zmian na wszystkich polach swojego życia… Mam jakby wrażenie, że wchodzę na jakiś kolejny poziom. To jednak nie zmienia mojej sympatii do programu i ludzi, którzy przy tym pracują. Niejednokrotnie pisałam Wam o tym, że czułam się tam jak w rodzinie - pisze gwiazda na blogstar.pl. 

Agnieszka Kaczorowska zdradziła również, co u jej ciężarnej bohaterki w Klanie, czyli Bożenki:

Zaczyna się także nowy sezon serialowy. „Klan“ również ruszył z nowymi odcinkami i prowadzona przeze mnie Bożenka zaczyna od obrony pracy magisterskiej, jest w zaawansowanej ciąży, wpada na różne nowe pomysły, co Miłoszowi się średnio podoba… no i ja już wiem kiedy urodzi. 😉 Nie zdradzę. Zapraszam do oglądania.

Zobacz także: Dlaczego stres w ciąży jest niebezpieczny? 

 

Agnieszka Kaczorowska w Klanie gra ciężarną Bożenkę. 

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

 

Agnieszka Kaczorowska odeszła niedawno z Tańca z Gwiazdami.

Agnieszka Kaczorowska pozuje do zdjęć
Fot. ONS

Czy żałujesz, że Agnieszka Kaczorowska odeszła z Tańca?

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady