M jak miłość: Za duża obrączka, niewygodne buty... Zobacz KULISY ślubu Natalii i Franka. Czego życzy sobie leśnik na nowej drodze życia?

 

Za nami odcinek "M jak miłość" w którym Natalia i Franek wreszcie wzięli ślub! A jak zatem wyglądały przygotowania do tego wydarzenia? Jak przeżył to Marek Mostowiak?


To skandal, że te dziewczynki, które miały dopiero co 11 lat, a teraz wychodzą za mąż, a Marek jest już dziadkiem. Ja prostestuję - powiedział Kacper Kuszewski.

 

 

Co o tym wszystkim myśli Piotr Nerlewski? Czy dobrze grało mu się takie sceny? Marcjanna Lelek, serialowa Natalka, po 14 latach grania gościa na rodzinnych imprezach, teraz też była główną postacią!

Czuję się bardzo wytwornie i jakbym była księżniczką a nie jakby miała brać ślub. Właśnie zdjęłam buty, bo nie umiem chodzić na obcasie, ale ale ogólnie to czuje się świetnie. Powiem tylko w sekrecie, że obrączka nie pasuje…. - śmiała się Marcjanna Lelek.

 

Zobacz: Ślub zimą – jak go zorganizować? Zalety i wady zimowego ślubu

 

Ja nigdy tego nie przeżyłem, dla mnie to nowe, garnitur, obrączki, przysięga…

Co można życzyć Frankowi? - Mało kłótni i więcej dzieci! - doddał Piotr Nerlewski.

 

Zobaczcie całe kulisy "M jak miłość".

 

Zobacz: Po 14 latach zniknie z "M jak miłość"! Czy na zawsze? Co z Piotrem Nerlewskim? Zobacz, co zdradziła nam w wywiadzie Marcjanna Lelek

 

Marcjanna Lelek i jej wygodniejsze buty do ślubu :)

M jak miłość kulisy ślubu Natalki i Franka
Fot. Mat. prasowe

 

Marcjanna Lelek między ujęciami z MjM.

M jak miłość kulisy ślubu Natalki i Franka
Fot. Mat. prasowe

Czy podobał Ci się ślub Natalki i Franka?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady