Selena Gomez ma kryzys i nie może znaleźć nowego chłopaka! To przez zaręczyny Biebera?!

Justin Bieber i Hailey Baldwin całują się
Fot. Instagram

Nie jest żadną tajemnicą, że Justin Bieber był wielką miłością Seleny Gomez. Para była ze sobą od lat, choć tworzyła bardzo burzliwą relację. Justin i Selena nieustannie rozstawali się i znów wracali do siebie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że teraz rozstali się definitywnie, bo Justin niedawno oświadczył się Hailey Baldwin. 

 

Zobacz: Już wiadomo, dlaczego Justin Bieber rozstał się z Seleną! Wyjawił to Hailey Baldwin!

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Mamy aż 4 dowody na to, że Hailey Bieber jest w ciąży! Czy Justin niedługo zostanie ojcem?! Oby Selena Gomez tego nie czytała!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Selena Gomez cierpi przez zaręczyny Biebera?

 

Wydawało się, że Selena dobrze radzi sobie z tą informacją. Wysłała Justinowi list pożegnalny, by zakończyć ten etap raz na zawsze. Teraz jednak okazuje się, że 25-letnia gwiazda przechodzi kryzys! Hollywoodlife.com informuje, że Selena zaczęła rozmyślać nad swoim życiem uczuciowym. Z jednej strony nie jest jeszcze gotowa na nową relację, a z drugiej zastanawia się, dlaczego ciężko znaleźć jej partnera. Do tego obawia się, jak nowy związek mógłby zostać przyjęty.

 

- Czuje, że to nie czas na randkowanie.Uważa, że trudno jest jej znaleźć kogoś, przez to, że jest sławna [...] Dodatkowo zastanawia się, jak byłby odebrany jej nowy związek - powiedział informator hollywoodlife.com.

 

Myślicie, że to wszystko wynika z zaręczyn Justina i Hailey?

 

Zobacz: Kwiecista sukienka, a do tego... sportowe sneakersy! Czemu nie? Zobaczcie dziewczynę Biebera w niecodziennym połączeniu!

 

Polecamy: "Hailey Baldwin to ta jedyna" Justin Bieber planuje ślub! Co na to Selena?

 

Selena Gomez niezbyt dobrze znosi zaręczyny Justina i Hailey

Fot. East News

Selena przez wiele lat kochała Justina 

Fot. Instagram

Myślisz, że Selena wciąż kocha Justina?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje