Robert Lewandowski skomentował remis 2:2 w meczu z Kazachstanem. Niestety mimo dobrych rokowań, pierwszego spotkania w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018, Polakom nie udało się wygrać. Do przerwy nasi piłkarze prowadzili 2:0, jednak w drugiej połowie spotkania stracili dwie bramki. Po meczu nie brakuje pełnych rozczarowania komentarzy. Również ze strony naszych reprezentantów. Meczu zdecydowanie nie można nazwać sukcesem Polaków. Tak uważa również kapitan naszej drużyny. Polecamy: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces

Wszystko mieliśmy pod kontrolą. Zdobyliśmy dwa gole, dwa razy trafialiśmy w poprzeczkę, a rywale nie mieli żadnej klarownej sytuacji. Przychodzi druga połowa i wszystko się odmienia. Kazachowie nas przycisnęli, a my spanikowaliśmy. Straciliśmy dwie bramki i próbowaliśmy się podnieść, ale czegoś zabrakło - powiedział Robert Lewandowski w wywiadzie dla RMF FM.

Pojawiły się opinie, że Polaków zgubiła zbyt duża pewność siebie i zlekceważenie pozornie słabszego przeciwnika.

Chyba prowadzenie nas rozluźniło. Nie ma co ukrywać, że wkradła się zbyt duża pewność siebie i przekonanie, że na pewno wygramy. Zimny prysznic nam się przyda - dodał Lewandowski.

W czasie meczu męża dzielnie wspierała Anna Lewandowska, która zamieściła na swoim Facebooku fotkę w koszulce Roberta. Czyżby Ania przeczuwała, że ten mecz może nie pójść po myśli naszych piłkarzy? Mniej więcej na początku meczu na jej instagramowym profilu pojawiła się fotka z wymownym napisem.