• KK

Macademian Girl o przyjaciołach w Agencie: „Silny, mądra i wesoły". O kim mówi? WIDEO

Co się wydarzy w show "Agent- Gwiazdy"? W finałowej trójce znaleźli się - Hubert Urbański, Macademian Girl i Antek Królikowski. Kto z nich wygra program, a kto okaże się tytułowym Agentem! Tego dowiemy się już we wtorek 17 maja.

Tamara Gonzalez Perea zdradziła przed naszą kamerą z kim utrzymuje kontakt po programie i kogo darzyła największą sympatią. Czy według modowej blogerki w programie można znaleźć prawdziwych przyjaciół? Macademian Girl potwierdza to, co widać - że najlepiej dogadywała się z Antkiem Królikowskim i Tomaszem Oświecińskim.

Hubert Urbański chyba się gdzieś z nas śmiał i nazywał "silny, mądra i wesoły", czyli Tomek, ja i Antek. My uwielbialiśmy ze sobą spędzać czas, nie tylko na potrzeby gry, ale też poza kamerami, gdy wróciliśmy do Polski. To są tacy fajni ludzie. Każdy jest zupełnie inny i przez to mieliśmy dużo śmiechu, dużo ciekawych sytuacji - przyznała Macademian Girl. - Ja jestem z tego strasznie zadowolona... no bo jednak w takim show-biznesie o tych bliskich ludzi jest bardzo trudno. 

Co jeszcze Macademian Girl zdradziła w rozmowie z Party.pl? Posłuchajcie co powiedziała o uczestnikach programu Agent!

 

Zobacz także: Hubert Urbański jest agentem?! Fani programu znaleźli na to dowód!

 

Macademian Girl o przyjaźni w programie Agent.

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Kto Waszym zdaniem jest agentem?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady