• SD

TYLKO U NAS: Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej: "To ohydne, obliczone na tani rozgłos!"

Karolina Korwin Piotrowska ostro o filmie o Annie Przybylskiej

Tylko u nas! Karolina Korwin Piotrowska ostro krytykuje pomysł powstania filmu o Annie Przybylskiej! Prace nad obrazem już trwają - scenariusz jest już gotowy, reżyser Radosław Piwowarski ma na oku kobietę, która miałaby zagrać Anię Przybylską - jest to Monika Rudnik, agentka nieruchomości. Karolina Korwin Piotrowska jest zaś przeciwna, aby taki filmik powstał.

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ta słodka dziewczynka ze zdjęcia ma już 16 lat! Nie uwierzycie, kto jest sympatią Oliwii Bieniuk, córki Ani Przybylskiej!

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Karolina Korwin Piotrowska przeciwna filmowi o Ani Przybylskiej

Dziennikarce TVN Style nie podoba się taki pomysł. Korwin Piotrowska uważa, że zarówno reżyser, jak i media, liczą tylko na rozgłos, co według niej jest "ohydne":

Jestem przyzwyczajona, że o filmie mówi się na poważnie i o jego obsadzie także, w momencie, kiedy jest jego finansowanie. Niezrealizowanych scenariuszy jest wiele po szufladach scenarzystów i reżyserów. W przypadku filmu o Annie Przybylskiej mam wrażenie obserwowania jakiegoś dość ohydnego i obliczonego na tani rozgłos danse macabre z udziałem mediów szukających zysku i reżysera, który podjął się realizacji filmu o niej i z radością o tym opowiada od jakiegoś czasu. Rozumiem, że Przybylska jest tematem, który daje medialną sławę, klikalność, na tym się zyskuje, ale wszystko, także medialny idiotyzm, mimo wakacji, powinno mieć swoje granice. Na razie nie ma filmu, nic nie ma, jest jedynie niesmak. - mówi nam Karolina Korwin Piotrowska.  

Zgadzacie się z Karoliną Korwin Piotrowską?

 

Zobacz także: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

 

Powstaje film o Ani Przybylskiej.

Anna Przybylska pozuje do zdjęć
Fot. Eastnews

 

Karolina Korwin Piotrowska jest przeciwna!

Karolina Korwin Piotrowska
Fot. ONS.pl

Czy uważasz, że film o Ani Przybylskiej to dobry pomysł?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje