• patceg

Osi mogła nie pójść w pokazie Przetakiewicz. Joanna oceniła jej starania

Osi Ugonoh po zakończeniu programu Top Model wyraźnie się rozwinęła. Modelka ma za sobą kilka sesji zdjęciowych, a nawet jedna dużą okładkę w magazynie HIRO. Ponadto debiutowała już na wybiegu, a podczas ostatniego pokazu La Manii zachwyciła wszystkich. Choć na początku wystąpiły pewne komplikacje, utrudniające jej występ, zostały one szybko pokonane. Zobacz: Osi miała nie pójść w pokazie La Manii. Rozwiązanie problemu wiązało się z ryzykiem

Joanna Przetakiewicz
dostrzegła Osi już podczas trwania programu i zauważyła w niej potencjał. Chciała również, aby modelka pojawiła się podczas jej pokazu i kiedy pojawił się problem z butami dla zwyciężczyni show, projektantka zadbała o to, aby mu zaradzić. Po efektownej prezentacji kolekcji zapytaliśmy Przetakiewicz, jak pracowało się z Osi i co w niej takiego jest, że stała się ulubienicą projektantów:

Świetna dziewczyna, ciężko pracująca, bardzo zdyscyplinowana, wspaniały materiał na modelkę. Urocza, z wdziękiem, fantastyczna. Mogę mówić o niej właściwie w samych superlatywach. Widziałam ją w programie, bardzo mi się spodobała. Był to naturalny wybór, że właśnie ona musi iść w moim pokazie.

Sprawdziła się?

Zobacz: Osi Ugonoh i Marta Sędzicka na wybiegu w pokazie La Manii
 

Przetakiewicz rozchwytywana na pokazie La Manii:

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady