• BuFi

Uczestnik "Project Runway" wystawił swoje projekty z programu na Allegro

Anja Rubik na Chanel Tribeca Film Festival Artists Dinner
Fot. ONS

"Project Runway" to jedna z najchętniej oglądanych pozycji w TVN. Show z Anją Rubik i Joanną Przetakiewicz w rolach głównych daje szansę młodym projektantom na rozwój swojego talentu i zdobyciu poważnych kontraktów reklamowych, a także sesji w najlepszych magazynach modowych. Oficjalnie już potwierdzono, że na jesieni odbędzie się druga edycja programu. Przypomnijmy: Zapadła decyzja w sprawie drugiej edycji "Project Runway". Co z Anją Rubik?

W każdym z odcinków uczestnicy muszą zmierzyć się z trudnymi zadaniami, stawianymi przez mentora, Tomasza Ossolińskiego. Niekiedy ich projekty wymagają wielu poświęceń, pomysłów i zaangażowania. Jednym z uczestników, który do tej pory najlepiej radzi sobie z nimi, jest Jakub Bartnik, który w ostatnim odcinku zasłynął usczypliwą wymianą zdań z Michałem Pirógiem.

Projekty Jakuba są jednak zazwyczaj chwalone przez srogie jury, co młody projektant postanowił wykorzystać. Na swoim Facebooku wystawił właśnie jedną z tunik ze swojej kolekcji. Co ciekawe, cena wcale nie jest wygórowana. Bartnik chce za nią... 200 zł. Jego inne projekty można zakupić na stronie internetowej, również w bardzo niskiej cenie.

Jak myślicie, znajdą się chętni na jego ubrania? 
 

 

Może Cię również zainteresować:

Jacob odnosi duże sukcesy w branży modowej. Opowiedział o zagranicznych propozycjach [WIDEO]

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Konkursy

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje