Celebryci w Project Runway
Newsy

Emocje w Project Runway. Projektanci starli się z celebrytami

Doszło nawet do mocniejszych spięć

W dzisiejszym odcinku Project Runway projektanci stanęli przed sporym wyzwaniem - mieli zaprojektować kreację pod wskazany makijaż i typ osobowości modelki. Musieli więc zmierzyć się np. z stworzeniem looku dla gwiazdy czy artystki. Nie to jednak było największą atrakcją tej odsłony zmagań.

Zobacz: W Project Runway duża rewolucja. Anja Rubik zmieniła zasady show

Aspirujący projektanci wybrali się też na imprezę, gdzie spotkali kilku rodzimych celebrytów i dziennikarzy, m.in. Michała Piróga, Maję Sablewską czy Agnieszkę Jastrzebską. Ich zadaniem było przekonać znanych i lubianych do swoich projektów i "sprzedać pomysł". Najcięższym przypadkiem okazał się Michał Piróg, który wchodził w dość ostre dyskusje z uczestnikami. Do jednej z nich, Liliany, powiedział nawet, że jest "ściemniarą".

Ostatecznie z rywalizacją pożegnał się Serafin Andrzejak, który w trakcie rywalizacji chwalił się znajomościami z celebrytami. To jak widać, niewiele pomogło. Zgadzacie się z takim werdyktem?

Zobacz: Rubik wbija szpilę Krupie. Uderzyła w jej bardzo czuły punkt

Kreacje ślubne w Project Runway:

Anja Rubik na planie Project Runway
TVN
Newsy
W Project Runway duża rewolucja. Anja Rubik zmieniła zasady show
Projektanci mieli bardzo trudne zadanie

Project Runway miał wypełnić w TVN lukę po przebojowym Top Model. Pierwsze odcinki modowego show nie zrobiły jakiegoś oszałamiającego wrażenia na telewidzach, ale trzeba przyznać, że z tygodnia na tydzień w programie działo się coraz więcej. Nie brakowało też drobnych uszczypliwości. Przypomnijmy: Rubik wbija szpilę Krupie. Uderzyła w jej bardzo czuły punkt Dzisiejszy odcinek zapowiadał się niepozornie. Aspirujący projektanci mieli za zadanie zaprojektować kreacje koktajlowe pod kątem wcześniej wybranej biżuterii. Potem jednak nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji - po pierwszym etapie przygotowań projektanci zostali dobrani w pary i... musieli zamienić się swoimi projektami, co spotkało się oczywiście z ich niezbyt entuzjastyczną reakcją. Zobacz: Rubik nie pojawiła się na pokazie projektantów w Project Runway Jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, a w finałowej dwójce znaleźli się najlepszy i najgorszy projektant odcinka czyli Kuba i Sieradzky . Wydawało się, że to ten drugi jest skazany na porażkę i odpadnięcie z programu, ale nieoczekiwanie doszło do rewolucji w regulaminie. Anja Rubik zakomunikowała, że... oboje zostają w programie. Oczywiście ich radości nie było końca! Oglądaliście dzisiaj Project Runway? Macie swoich faworytów? Zobacz: TVN w "Project Runway" lansuje... "Taniec z gwiazdami". Wpadka? Najlepsze kreacje Rubik i Przetakiewicz w Project Runway:

Kuba Bartnik wygrał Project Runway
AKPA
TV-Show
Z OSTATNIEJ CHWILI: Jacob wygrał "Project Runway"! W nagrodę dostał...
To on został najlepszym projektantem

"Project Runway" pojawił się tej wiosny po raz pierwszy w polskiej telewizji. Na realizację formatu zdecydował się TVN, który do produkcji show zatrudnił największe nazwiska ze świata mody, tylko tutaj w jednym jury znalazły się Anja Rubik , Joanna Przetakiewicz i Mariusz Przybylski . Celem programu było wyłonienie najlepszego projektanta, który ma szansę zrewolucjonizować polski i światowy świat mody. Do finałowego odcinka zaangażowano także gwiazdy TVN, które wcieliły się w rolę modelek. Przypomnijmy: Tak celebrytki zaprezentują się na wybiegu w finale Project Runway Dziś projektanci zakończyli pracę nad swoimi kreacjami, które zaprezentowane zostały podczas finałowego pokazu. Wielka gala zgromadziła gwiazdy ze świata mody, blogerki oraz tłum celebrytów. Każdy z trzech zaprezentowanych pokazów cieszył się uznaniem zgromadzonych widzów, choć największe brawa otrzymał Maciej Sieradzky . Głosy osób z branży były jednak podzielone i dawały większe szanse Jakubowi Bartnikowi . Największy zawód Anji Rubik sprawiła uważana od początku za faworytkę   Liliana Pryma . Jurorzy nie mieli łatwego wyboru, ale ostatecznie po burzliwej dyskusji udało się wybrać zwycięzcę.  Największe uznanie jurorów, a tym samym zwycięzcą pierwszej edycji "Project Runway" został Jakub Bartnik. W nagrodę otrzymał 300 tysięcy złotych. Gratulujemy. Zobacz: Finałowe kreacje projektantów w "Project Runway"      

Czwarty odcinek "Project Runway"
mat. prasowe TVN
Newsy
Jurorka "Project Runway" do uczestnika: Żałuję, że jesteś w tym programie
Coraz więcej emocji w show TVNu

" Project Runway " miał być jednym z największych hitów tej wiosny. Program, gdzie młodzi projektanci walczą o tytuł najlepszego, kontrakty i wielkie pieniądze wzbudza wiele emocji wśród fanów show. Największą gwiazdą jest jednak jurorka i prowadząca - Anja Rubik , która w zeszłym tygodniu nie pojawiła się na pokazie, który jest stałym elementem produkcji. Zobacz: Project Runway: Rubik nie pojawiła się na pokazie młodych projektantów W czwartym odcinku modowego show uczestnicy mieli przygotować projekty dla kobiet ultranowoczesnych, odważnych i lubiących eksperymentować. Uczestnicy musieli również namówić ludzi, żeby zagłosowali na ich kreację. Konkurencję wygrała Milita Nokonorov , w zamian za to bezpiecznie przeszła do kolejnego odcinka. Czwartym jurorem była Weronika Pietras, projektantka marki SIMPLE. Jeden z uczestników, Piotr Czajczyński , zamarł gdy wygłaszała swoją opinię. Weronika : Na jaką to jest okazję? Gdzie to możemy włożyć?  Piotr : Zależy co robimy na co dzień. Weronika : No mam wątpliwości,ale Piotrze, żałuje, że jesteś w tym programie. Bo jak byś nie był, to bym Cię zatrudniła! Jesteś nieoszlifowanym diamentem   Z programem pożegnała się Aleksandra Bąkowska Macie swojego faworyta? Zobacz: Wpadki, kłótnie i zgrzyty w pierwszym odcinku "Project Runway" Wszyscy uczestnicy "Project Runway":

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner