• km

Grażyna Torbicka ma nową pracę! TVN, Polsat? Będziecie zaskoczeni!

Grażyna Torbicka
Fot. ONS

Grażyna Torbicka rozpoczyna nową pracę! Dziennikarka będzie pracować w radiu TOK FM. Po odejściu prowadzącej kultowy program "Kocham kino" z Telewizji Polskiej, wiele stacji telewizyjnych walczyło o pozyskanie gwiazdy do swoich szeregów. Nadal prowadzone są rozmowy Grażyny Torbickiej z TVN. Ich efekty jeszcze nie są znane. Tymczasem już wiadomo, że niedługo usłyszymy dziennikarkę na antenie radia. Polecamy: Kiedy i na jakich zasadach przysługuje urlop bezpłatny?

 


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Ona się nie starzeje! Piękna Grażyna Torbicka ma dziś urodziny! Ile kończy lat?

Grażyna Torbicka będzie pracować w radiu

 

Była gwiazda TVP rozpocznie współpracę w radiem TOK FM wraz z końcem września. Na jego antenie będzie współprowadziła z Tomaszem Raczkiem audycję "Szczerotok" - podał portal Wirtualnemedia.pl. Tematyką programu ma być oczywiście kino. I wszystko zapowiada się świetnie, a szefostwo stacji nie kryje zadowolenia ze współpracy z Grażyną Torbicką. Podekscytowany jest również sam Tomasz Raczek.

W ostatnich tygodniach Grażyna i ja mieliśmy kilkakrotnie okazję uczestniczyć w zażartych dyskusjach na temat filmów. Okazało się, że co prawda najczęściej różnimy się w ocenach, ale w trakcie sporu obojgu nam świecą się oczy z radości dyskutowania. Żadne z nas nie lubi obrażać ani lekceważyć partnera, więc dajemy sobie, mimo różniących nas opinii, maksimum komfortu. Najkrócej mówiąc: piekielnie dobrze nam się rozmawia - powiedział Raczej portalowi Wirtualnemedia.pl.

Pierwsza audycja z udziałem Grażyny Torbickiej zaplanowana jest na 28 września. Będziecie słuchać?

 

Zobacz też: Grażyna Torbicka w końcu zabrała głos w sprawie transferu do stacji TVN! Przejdzie?

 

Grażyna Torbicka od września rozpoczyna pracę w TOK FM.

Grażyna Torbicka w białych butach

Czy dziennikarka wróci również do telewizji? Czas pokaże...

Grażyna Torbicka
Fot. ONS

Będziesz słuchać audycji radiowych Grażyny Trobickiej?

Najczęściej czytane

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady

Nasze akcje