• km

Przyjaciel taty Edyty Górniak zdradza jej rodzinne sekrety: "Ojciec bardzo za nią tęsknił”

Don Wasyl, Edyta Górniak
Fot. East News/ONS

Don Wasyl zdradził osobiste szczegóły relacji Edyty Górniak z nieżyjącym już ojcem Janem Górniakiem. Romski artysta opowiedział o trudnych stosunkach w rodzinie artystki oraz jej dzieciństwie, które nie należało do sielankowych.


CIĄG DALSZY ARTYKUŁU POD WIDEO

POLECAMY: Doda, Górniak, Kwiatkowski, a może Szpak?! Czyja kolęda podoba Wam się najbardziej?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut

Relacje Edyty Górniak z ojcem i matką

Ojciec Edyty Górniak zmarł na nowotwór 9 lat temu. Artystka nie miała okazji, by spotkać się ze swoim tatą przed śmiercią. Gwiazda wiele lat temu straciła kontakt z ojcem, który opuścił rodzinę, gdy Edyta była mała. Artystka wielokrotnie wspominała o swoim trudnym dzieciństwie, pijackich awanturach ojca, który nadużywał alkoholu. Po latach, już jako dorosła kobieta, starała się odszukać tatę. Pomagał jej w tym Don Wasyl:

Tatę Edyty znałem od lat. Graliśmy często razem w moim zespole. On grał pięknie na gitarze... Później słuch o nim zaginął, ale Edyta chciała z nim odnowić kontakt. Pomagałem jej go odnaleźć przed ślubem, ale niestety się nie udało - zdradził romski muzyk na łamach "Faktu".

Gwiazda nigdy nie zapomniała o swoich cygańskich korzeniach. Jednak relacji z ojcem nigdy nie udało się naprawić:

Jej tata bardzo za nią tęsknił. Mimo że nie mieli kontaktu, on zawsze się ciepło o niej wypowiadał. Oglądał jej wystąpienia i był z niej dumny. Pamiętam, jak ją podziwiał i mówił, że widzi w niej siebie. Mi też ona przypomina Jan - powiedział Don Wasyl w tabloidzie.

Inaczej ma się sprawa z matką Edyty Górniak. Gwiazda pogodziła się z nią i stara się odbudować relacje. Artystka wyznała, że nie ma żalu do matki, a w 2015 roku spotkała się z Grażyną Jasik podczas trwania festiwalu w Opolu.

 

Zobacz też: Edyta Górniak nie ma żalu do matki: "Nie będę robić ze swojego życia telenoweli"

 

Edyta Górniak miała trudne dzieciństwo

 

Edyta Górniak w białej sukni
Fot. ONS

 

Artystka spotkała się matką podczas festiwalu w Opolu w 2015 roku

 

Edyta Górniak
Fot. Exclusive

Lubisz muzykę Edyty Górniak?

Najczęściej czytane

 

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady