ONS

Edyta Górniak o swoim dzieciństwie: Byłam bardzo karcona

ONS

Ten rok niewątpliwie jest dla Edyty Górniak wyjątkowy, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Artystka obchodzi właśnie 25-lecie swojej kariery scenicznej, zaplanowała dużą trasę koncertową oraz wydanie nowej płyty. Wszystko wskazuje na to, że jej kariera kwitnie! Równie dobrze układa się również w jej życiu prywatnym. Gwiazda dużo czasu poświęca swojemu synowi Allanowi, a także po wielu latach pogodziła się w końcu z matką. Zobacz też: Wzruszające pojednanie Edyty Górniak z mamą Grażyną. DUŻO ZDJĘĆ

Jak możemy przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz", do pojednania między paniami doszło już Wielkanoc:

Edyta podobno pierwszy raz zadzwoniła do mamy już w Wielkanoc. Już wtedy powiedziała, że wybacza jej wszystkie krzywdy, ale dopiero niedawno, gdy występowała w rodzinnym Opolu, spotkała się z nią i porozmawiała - wyznała magazynowi osoba z otoczenia gwiazdy.

Teraz gwiazda planuje krótki urlop nad polskim morzem lub na Mazurach. Wypoczywać będzie w towarzystwie syna oraz matki. Górniak jednak wciąż pamięta swoje trudne dzieciństwo:
 

W dzieciństwie była bardzo karcona. Dorastałam w przekonaniu, że nie zasługuję na miłość mamy, więc coraz bardziej się starałam. A im bardziej się starała, tym bardziej ona mnie poniżała. Myślałam, że robię wszystko nie dość dobrze, by zasłużyć na miłość mamy - wyznała niegdyś Górniak, Wojciechowi Jagielskiemu.

To jednak nie było najgorsze, co spotkało artystkę, gdy była dzieckiem. Oprócz kontrowersyjnych metod "wychowawczych", które stosował partner jej matki, gwiazda przyznała szczerze, że została zgwałcona przez przyjaciela oczyma:

Tę boleść nosiłam w sobie od 15. roku życia. Zrosłam się z nią. Nauczyłam się z nią żyć - wyznała kiedyś.

Jak czytamy na łamach "Flesza", doprowadziło to nawet do próby samobójczej Edyty. Na próżno szukała ona wsparcia w rodzinie. Matka gwiazdy również wiele lat później rzadko stawała po jej stronie. Nawet podczas rozwodu z Dariuszem Krupą stanęła po stronie zięcia. Teraz wszystko wskazuje na to, że obie panie zabiegają o to, by odbudować tę relację. I są na dobrej drodze, by ich więź znów stała się silna. Czy im się uda?

Zobacz na Polki.pl: Edyta Górniak zakopała topór wojenny. Pogodziła się z matką

  

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00