Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016? Robi furorę w innym kraju! Posłuchaj jej piosenki

Kim jest Napoli, czyli Olga Shimanskaya? Polska kandydatka na Eurowizję 2016

Wśród kandydatek na Eurowizję 2016 jest Napoli, czyli Olga Shimanskaya, pochodząca z Mińska. Na Eurowizję proponuje ona utwór "My Universe", z którym wystartowała również w białoruskich eliminacjach. Zajęła wówczas wysokie, 2. miejsce! Białorusini ją kochają, czy zauważą ją również Polacy?

POLECAMY: Eurowizja 2018: Finał bez Polski, a Doda to PRZEWIDZIAŁA!

Źródło: Ania Robak, Gary Muvaut

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016?

Napoli jest wielką gwiazdą na Białorusi. W tym roku wzięła udział w tamtejszych preselekcjach, zdobywając 2. miejsce. Menadżer Napoli cieszy się, że jej utwór „My Universe” trafił do finałowej dziewiątki w Polsce.  Jednocześnie zaznacza, że nie nastawia się na sukces, zwłaszcza, że konkurencja jest bardzo poważna:

W finale bierze udział Margaret która ma 700 tys. fanów na Facebooku, będzie też Edyta Górniak, która jest dla Polski tym, kim Ałła Pugaczowa dla Rosji. Nie mamy szans w tym starciu, ale wystartujemy - czytamy na dziennik-eurowizyjny.blog.pl

Jej eurowizyjny utwór został napisany z myślą o białoruskich preselekcjach. Kompozytorem jest  Leonid Shirin, jeden z najbardziej cenionych kompozytorów na Białorusi. Autorką tekstu jest zaś Natalia Tambovtseva. Pojawia się jednak pytanie - czy biorąc udział w białoruskich preselekcjach, Napoli złamała regulamin? Nie! Eurowizja przewiduje tylko, że żaden artysta w jednym roku nie może reprezentować dwóch państw. Napoli spokojnie może więc brać udział w polskich preselekcjach.

Postanowiliśmy zajrzeć na Instagram Napoli. Olga jest tam bardzo aktywna - pokazuje sporo zdjęć ze swojego życia prywatnego. Na pewno kocha modę i seksowne stroje. Kocha podróżować, zwłaszcza ze swoim chłopakiem. Czy zostanie gwiazdą w Polsce?

 

Zobacz także: Eurowizja 2016: Fani disco polo załamani decyzją TVP. Żaden z ich faworytów nie dostał się do preselekcji!

 

Piosenka Napoli na Eurowizję 2016.

Napoli na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne.

Napoli w kostiumie kąpielowym

Napoli chce reprezentować nasz kraj na Eurowizji.

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016

Napoli kocha modę!

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016

Czy jej utwór My Universe pokona m.in. Grateful Edyty Górniak?

Kim jest Napoli - kandydatka na Eurowizję 2016

Drogi Użytkowniku,
chcemy Cię lepiej poznać, by robić dla Ciebie jeszcze lepszy serwis!
Wystarczy kilka minut, by wypełnić naszą ankietę. Zapraszamy!

Podoba Ci się piosenka Napoli?

 

Nasze akcje

Top Video

Top Galerie

Najczęściej czytane porady