Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda? Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda? Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda?
Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda?

Pamiętacie Paulinę Papierską, wielką zwyciężczynię pierwszej edycji "Top Model"? Co robi po programie? Jak wygląda dziś? Mamy dla Was wszystkie odpowiedzi na te pytania. Przyjrzeliśmy się, co słychać u Pauliny 9 lat po wygranej w show. Ciężko uwierzyć, że ten czas tak szybko zleciał...

Zobacz także: Paulina Papierska pokazała ZDJĘCIE jak karmi piersią swojego synka! Widać twarz maluszka!

1/4
Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda?

Co dziś robi Paulina Papierska z "Top Model"?

Paulina w wielkim finale pierwszej edycji programu „Top Model” pokonała Aleksandrę Kuligowską i Annę Piszczałkę. W nagrodę pojawiła się na okładce „Glamoura”, otrzymała kontrakt z agencją modelek i firmą kosmetyczną. Jej kariera rozwijała się błyskawicznie - w ciągu kilkunastu miesięcy wzięła udział w dziesiątkach sesji zdjęciowych, została twarzą wielu marek, pracowała z najlepszymi. Co robi dziś? 

2/4
Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda?

Z czasem Paulina coraz bardziej wycofywała się ze świata mody. W 2017 roku okazało się, że zostanie mamą! W listopadzie na świecie pojawił się jej synek, Gabriel:

Synek, Gabryś☺️ największa miłość, każdego dnia większa... Aż pęknę z tej miłości - napisała pod jednym ze zdjęć. 

3/4
Paulina Papierska z Top Model - co robi dziś? Jak wygląda?

Paulina nie jest aktywna w sieci, w odróżnieniu do pozostałych uczestników show. Na Instagramie śledzi ją jednak ponad 22 tys. osób. Jedno z ostatnich zdjęć wrzuciła we wrześniu tego roku. Musimy przyznać, że niewiele się zmieniła i nadal zachwyca urodą!

4/4

Paulina Papierska pokazała niedawno, jak teraz wygląda jej syn, Gabryś! Modelka przyznaje, że czasami ciężko być mamą:

Ostatnio ciężko Nam wytrzymać ze sobą nawzajem, dlatego dzięki Bogu jest słońce, a na świeżym powietrzu jakoś tak łatwiej - napisała. 

Chcielibyście widzieć Paulinę częściej w mediach?

 

Więcej na temat Top Model Paulina Papierska