Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?
x-news
TV-Show

Zmiana emisji "Dzień Dobry TVN"! Czy ta decyzja poprawi wyniki oglądalności? 

Zmiana emisji "Dzień Dobry TVN"! Czy ta decyzja poprawi wyniki oglądalności? 

Kolejne zmiany w emisji programu "Dzień Dobry TVN"! Jak podają wirtualnemedia.pl flagowy śniadaniowy program TVN od 2 marca będzie nadawany ponownie od godziny 8:00, a nie jak wcześniej, od 7:30. Portal przypomina, że taką decyzję podjęto w sierpniu 2019 roku. Skąd zmiany?

Ewa Drzyzga szczerze o współpracy z Agnieszką Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN"

Nowa emisja "Dzień Dobry TVN"

Od 2 marca "Dzień Dobry TVN"  będziemy mogli oglądać od godziny 8. Czy na taką decyzję mają wpływ wyniki oglądalności? W styczniu 2020 roku program przegrał z "Pytaniem na śniadanie", czyli największym swoim konkurentem w paśmie. "DDTVN" oglądało średnio 377 tys. widzów, zaś "PnŚ" ponad 485 tys. Przypomnijmy - program TVP 2 nadawany jest od 7:15, czyli ponad 45-minut dłużej. 

A co Wy lubicie oglądać bardziej?

Zobacz także: Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" pozostają bez zmian! Wśród nich są m.in. Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska czy Andrzej Sołtysik. 

Kinga Rusin i Piotr Kraśko odejdą z Dzień Dobry TVN?

Oświadczenie Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika
EastNews

 

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Anna Wendzikowska o wpadce kolegów z DDTVN! Jak ocenia zachowanie Anny Kalczyńskiej?
Anna Wendzikowska w rozmowie z Party.pl skomentowała ostatnią głośną wpadkę Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w "Dzień Dobry TVN".

Anna Wendzikowska w rozmowie z Party.pl skomentowała ostatnią głośną wpadkę Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika w "Dzień Dobry TVN". Jak ocenia zachowanie swoich kolegów z programu TVN? Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu w dość kontrowersyjny sposób skomentowali urodę 22-letniego koreańskiego piosenkarza z grupy BTS, Jeona Jungkooka, który został uznany za najprzystojniejszego mężczyznę na świecie w rankingu TC Candler.  Twarz, powiedziałabym... niespecjalnie bardzo męska, prawda? [...] Włosy zakładam, że farbowane- mówiła Anna Kalczyńska.  Wielu widzów nie ukrywało oburzenia wypowiedziami prowadzących, a stacja TVN szybko wydała oświadczenie w którym przeprosiła za wpadkę. A jak komentuje ją Anna Wendzikowska? Posłuchajcie, co powiedziała nam o Annie Kalczyńskiej!  Zobacz także:   Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik przepraszają za swoje komentarze! Widzowie nie odpuszczają Jak Anna Wendzikowska komentuje wpadkę kolegów z DDTVN?

Dorota Wellman i Marcin Prokop w DDTVN oraz Marzena Rogalska i Tomasz Kammel w PnŚ
East News/ Instagram Tomasz Kammel
Newsy
Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?
Zmiany w "DDTVN" i "Pytaniu na śniadanie" wpłynęły na wyniki oglądalności? Który program ma więcej widzów?

"Pytanie na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Który program przyciąga więcej widzów przed telewizory? Kilka tygodni temu władze TVP i TVN poinformowały, że zamierzają wprowadzić zmiany w swoich porannych hitach. Stacja TVN nie tylko wyremontowała studio i zatrudniła nowych prowadzących,  ale również zmieniła godzinę emisji "DDTVN". Od 31 sierpnia program jest emitowany od godziny 7:30. Na takie zmiany szybko zareagował prezes TVP, który zdecydował, że "Pytanie na śniadanie" będzie zaczynać się o 7:15. Nikt nie wyprzedzi Telewizji Polskiej. Jeżeli TVN zrobi „Dzień dobry TVN” o 6.00, to my zrobimy „Pytanie na śniadanie” o 5.45. Dlatego nie ma sensu ścigania się na siłę z TVP - portal wirtualnemedia.pl cytował Jacka Kurskiego, prezesa TVP.  Teraz pojawia się pytanie, czy dzięki wprowadzonym zmianom programy zyskały nowych widzów? Który program przyciąga więcej widzów? Jak informuje portal wirtualnemedia.pl od 2 do 10 września program "Pytanie na śniadanie" oglądało średnio 407 tysięcy widzów (w grupie 4+). Portal przypomina, że rok wcześniej poranne show oglądało o 42 tysiące osób więcej. Oznacza to, że "PnŚ" straciło widzów. A jak sytuacja wygląda w przypadku "Dzień Dobry TVN"? Okazuje się, że program TVN w porównaniu do wyników z ubiegłego roku również stracił widzów. Od 2 do 10 września br. show oglądało średnio 373 tysiące osób (w grupie 4+). Rok wcześniej "DDTVN" śledziło o 36 tysięcy osób więcej.  Co ciekawe, oba programy najlepszą oglądalność zanotowały 8 września. "Pytanie na śniadanie" oglądało wówczas 514 tysięcy widzów, a "DDTVN" 685 tysięcy...

Który śniadaniowy program wygrał z konkurencją?
Instagram
TV-Show
"DDTVN", "PNŚ" czy "Dzień dobry Polsko" - który program śniadaniowy jest hitem? Znamy wyniki oglądalności!
"DDTVN", "PNŚ" czy "Dzień dobry Polsko" - który program śniadaniowy jest hitem? Znamy wyniki oglądalności!

"Dzień Dobry TVN" wygrywa z konkurencją! Okazuje się, że to właśnie śniadaniowy program w stacji TVN przyciąga najwięcej widzów przed telewizory. Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl, DDTVN w czasie od 1 marca do 8 maja, oglądało średnio 532 tysiące osób. Niestety, w porównaniu do 2016 roku program stracił 23 tysiące widzów. Pomimo straty, DDTVN był liderem wśród programów śniadaniowych.  Ile osób ogląda "Pytanie na Śniadanie"? Program "Pytanie na Śniadanie" znalazł się na drugim miejscu w zestawieniu śniadaniówek. Okazuje się, że telewizyjną Dwójkę w czasie nadawania PnŚ ogląda średnio 378 tysięcy widzów. Program, podobnie jak DDTVN, również stracił widzów. W 2016 roku PNŚ oglądało bowiem 395 tysięcy osób.  Trzecie miejsce należy do magazynu "Nowy dzień z Polsat News". Program nadawany przez Polsat przyciąga średnio 326 tysięcy osób, zyskując, w porównaniu do 2016 roku, 50 tysięcy widzów. Na ostatnim miejscu znalazło się najnowsze show "Dzień dobry Polsko" . Program TVP1 ogląda średnio 126 tysięcy osób. A Wy, który program lubicie oglądać najbardziej?    Zobacz także:  Zwolnienie z TVP wyszło mu na dobre! Dzięki TVN-owi za Piotrem Kraśką szaleją kobiety Dzień Dobry TVN liderem wśród programów śniadaniowych. Program TVN wygrywa z konkurencją.

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner