Uczestnicy programu Kto poślubi mojego syna 2
Facebook
TV-Show

Finał "Kto poślubi mojego syna": Tomasz zmienił zdanie i... wręczył pierścionek innej uczestniczce!

Finał "Kto poślubi mojego syna": Tomasz zmienił zdanie i... wręczył pierścionek innej uczestniczce!

Finał programu "Kto poślubi mojego syna 2?" za nami. Co działo się w odcinku? Dwie pary spróbują być razem, a pozostałe dwie? Po okresie rozłąki doszło do zmiany decyzji... Tomek odrzucił Ludmiłę, a pierścionek wręczył... Marioli, wbrew woli jego mamy Marii.

Za to Mateusz chciał wręczyć pierścionek Joannie, którą ostatecznie wybrał za namową mamy Urszuli. Jednak Joanna stwierdziła, że na razie może mu oferować tylko przyjaźń. Bardzo zadowolona była z tego powodu odtrącona Justyna, która ucieszyła się, że chłopak teraz zrozumiał, kogo powinien wybrać. A tak znowu został z mamą!

Internauci oskarżyli Julię Kamińską o "promowanie anoreksji". Aktorka "BrzydUli" odpowiada!

Finał Kto poślubi mojego syna?

Ale od początku. Pierwszy w Willi pojawił się Darek, DJ disco polo, który po kilku dniach namysłu podtrzymał swoją decyzję, która podjął wcześniej. Wybranką jego serca została Aneta. Jego mama Krystyna nie była zachwycona, ale pogodziła się z wyborem syna.

 

Czy ta miłość przetrwa? Zobaczymy już w najbliższą środę :)

Posted by Kto poślubi mojego syna? on 6 grudnia 2015

 

Jest uparty. Z tego programu dowiedziałam się o swoim synu, że robi na co ma ochotę, ale dobrze, to jego życie - stwierdziła Krystyna.

Ale Darek jest wniebowzięty.

Ta miłość sama mnie znalazła. Czuję, że się zakochałem - stwierdził i zgodnie z zasadami programu dał pierścionek Anecie, nie mamie.


Siłacz Mateusz podtrzymał swoją decyzję i chciał wręczyć pierścionek Joannie. To dziewczyna, którą zasugerowała mu mama. 

 

Jesteście z nami? :)

Posted by Kto poślubi mojego syna? on 2 grudnia 2015

 

Wyważona, lojalna, uczciwa, to był dobry wybór - cieszyła się jego mama Ula.

Ale Joanna powiedziała, że dla niej to za wcześnie na zaręczyny i zaproponowała przyjaźń. Mateusz był zdziwiony i pierścionek musiał ofiarować mamie.

Justyna, która przegrała z Joanną, cieszyła się, że chłopak dostał kosza, bo tak się kończy słuchanie głosu rozsądku, a nie serca.

 

Za to jedyna uczestniczka kobieta - modelka Marta - wybrała Christophera i... ten wybór zaakceptowała ukochana mama Marzena. Ale najbardziej był zaskoczony wybranek, który nie był przekonany czy chce być dalej z Martą , która ma trudny charakter.

Założyłem wisiorek, ale jeśli Marta się nie zmieni, to nic z tego nie będzie. Marta ma trudny charakter! - powiedział na wizji Krzysiek.

 

Marta bardzo wzruszyła się podczas finału <3

Posted by Kto poślubi mojego syna? on 9 grudnia 2015

 

Co na to Marta i jej mama?

Byłam pod wrażeniem, że tak powiedział. To wpłynie na mnie, żeby - jak mówi moja mama - przypiłować mi pazurki. Postaram się zmienić.

I na koniec Tomek, który wybrał Ludmiłę za namową mamy Marii. Jednak po kilku dniach namysłu stwierdził, że jego serce należy do Marioli.

 

 

Pamiętacie Mariolę? :) Oglądajcie wielki finał "Kto poślubi mojego syna?" o 21:30 w TVN <3 <3 <3

Posted by Kto poślubi mojego syna? on 9 grudnia 2015

 

 

Maria musi podjąć decyzję, która nie jest dla niej łatwa... Domyślacie się o co chodzi?

Posted by Kto poślubi mojego syna? on 4 listopada 2015

 

Przeszkadzało mi ego Ludmiły, a za Mariolą tęskniłem. Musiałem zmienić zdanie - przyznał, wręczając pierścionek Marioli.

Ludmiła zachowała się z klasą i przyznała, że rzeczywiście nie pasuje do Tomka. A zakochana para odeszła razem.

Podobała Wam się ta edycja Kto poślubi mojego syna?

Uczestnicy drugiej edycji programu Rolnik szuka żony
Newsy
Tak wyglądają uczestnicy drugiej edycji "Rolnik szuka żony"!
Jest i piękna rolniczka!

  Rolnik szuka żony 2 Już we wrześniu rusza emisja drugiego sezonu programu “ Rolnik szuka żony ”, który stał się wielkim hitem telewizyjnym i dostał Telekamerę dla najlepszego programu rozrywkowego. Do drugiej edycji zgłosiło się mnóstwo rolników oraz… rolniczek. W programie znajdzie się pięć osób, które dostały najwięcej listów od osób zainteresowanych ich ogłoszeniem. Wśród nich znalazła się 36-letnia rolniczka Ania, która samodzielnie prowadzi 20-hektarowe gospodarstwo oraz wychowuje syna. Czy w programie znajdzie męża? Okaże się już pod koniec emisji drugiej edycji. Zobaczcie, jak wyglądają uczestnicy jesiennej edycji programu “ Rolnik szuka żony ”:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Zapewne oglądając naszą czołówkę, już się zorientowaliście, ale w kolejnych odcinkach #RolnikSzukaŻony2 zobaczycie (w... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  20 sierpnia 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'', ''facebook-jssdk'')); Posted by Rolnik szuka żony TVP on  19 sierpnia 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ''script'',...

Rolnik szuka żony - kandydaci uczestników
Newsy
Rolnik szuka żony 2: Uczestnicy zaprosili wybranków do swoich domów! Jak wyglądają i kim są?
Mamy zdjęcia!

Rolnik szuka żony - trzeci odcinek za nami! Tym razem uczestnicy musieli wybrać tylko trzech kandydatów, którzy wprowadzą się do ich domu. Wcześniej, z wybraną piątką, spędzili cały dzień na wspólnych zabawach. Nie były to łatwe decyzje! Ale jednak udało się! Zobacz:  Rolnik szuka żony 2: Pierwsze spotkanie rolników z kandydatkami! Jak wypadli? Rolnik szuka żony - trzeci odcinek! Grzegorz do kolejnego etapu zaprosił: Mirellę, Paulinę, Małgosię, Justynę i Annę. Zobaczcie, kim one są:     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Paulina ma 21 lat i mieszka w Bielsku–Białej, którą uważa za idealne połączenie nowoczesnego miasta i tradycyjnej wsi.... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015     (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Mirella ma 20 lat i pochodzi z małej, kujawskiej miejscowości , gdzie mieszka do dziś. Nie wyobraża sobie życia w mieś... Posted by Rolnik szuka żony TVP on  13 września 2015   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Małgosia pochodzi ze Śląska i jest absolwentką Politechniki w...

Doda w gorsecie
Michał Pańszczyk
Fleszstyle
Doda zagrała koncert w Teatrze Polskim. Czy ten gorset nie jest zbyt odważny?
Doda zagrała koncert w Teatrze Polskim. Czy ten gorset nie jest zbyt odważny?

Doda niezwykle starannie dba o swój wizerunek (nie tylko ten sceniczny - zobacz: Doda z torbą Chanel za 30 tysięcy złotych! Ale seksowna sukienka już dużo tańsza) . Każdy występ artystki przygotowany jest w najdrobniejszym szczególe, łącznie ze stylizacjami, w których piosenkarka pojawia się na scenie. Nie inaczej było na poniedziałkowym koncercie, który artystka zagrała w warszawskim Teatrze Polskim . Tego wieczoru gwiazda zaprezentowała dwie seksowne stylizacje . Zaczęła od czarnego body z przezroczystymi wstawkami , które zestawiła z różową marynarką . Body zamieniła później na sztywny, poszerzający biodra (i podkreślający biust) gorset z abstrakcyjnymi wzorami . Do tego modne kozaki za kolano , włosy związane w wysoki kucyk i złote kolczyki - krzyże. Zdjęciami z koncertu gwiazda pochwaliła się na swoim Facebooku. Co sądzicie o stylizacjach, które Doda wybrała na koncert w Teatrze Polskim? Czy nie są zbyt odważne?   Zobacz: Doda w koszuli z sieciówki i z torebką za 30 TYSIĘCY ZŁOTYCH   Doda - przygotowania do koncertu       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Doda on  7 października 2015       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Posted by Doda on  7 października 2015   Doda na koncercie w Teatrze Polskim     (function(d, s, id) { var js, fjs =...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner