Marek Pawłowski z prigramu Złomowisko PL
Facebook Złomowisko PL
TV-Show

"Złomowisko PL" zrobi to dla zmarłego Krzykacza: "Niech to będzie trybut dla Króla Złomu"

"Złomowisko PL" zrobi to dla zmarłego Krzykacza: "Niech to będzie trybut dla Króla Złomu"

Marek Pawłowski, uwielbiany bohater programu "Złomowisko PL", zmarł nagle 31 grudnia 2020 roku. Dla wszystkich jego fanów była to wstrząsająca wiadomość, w którą w dalszym ciągu ciężko jest im uwierzyć. Ekipa programu "Złomowisko PL" zdecydowała się uczcić pamięć "Krzykacza" w wyjątkowy sposób. Wiemy, kiedy będzie można zobaczyć to wzruszające pożegnanie. 

Zobacz także: Fani wstrząśnięci śmiercią Marka Pawłowskiego ze "Złomowiska PL": "Byłeś moim idolem"

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Pożegnanie Marka Pawłowskiego ze "Złomowiska PL". Znamy datę emisji odcinka

Rok 2021 rozpoczął się od tragicznej wiadomości. 1 stycznia dowiedzieliśmy się o śmierci Marka Pawłowskiego ze "Złomowiska PL". "Krzykacz" zmarł w Sylwestra i pogrążył w żałobie nie tylko rodzinę, ale także widzów programu - był uwielbianym przez wszystkich bohaterem, który zarażał optymizmem i dobrym humorem. 

Marek Pawłowski razem ze swoim z przyjacielem Siwym Edkiem zbierał złom na terenie Pruszkowa pod Warszawą, a uczestnictwo w programie dało mu ogromną popularność. Ekipa programu "Złomowisko" już jakiś czas temu poinformowała, że uczci pamięć "Krzykacza" i stworzy odcinek specjalny, poświęcony jego osobie. 

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii  będą wspominać Krzykacza, odcinek w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze... - czytamy w komunikacie produkcji programu. 

Teraz pojawiła się informacja, kiedy dokładnie będziemy mogli obejrzeć odcinek specjalny. Pożegnanie Marka Pawłowskiego zobaczymy pod koniec lutego. 

Wszyscy czekamy na ten odcinek. To będzie nasze pożegnanie Marka. Emisja odcinka specjalnego #ZłomowiskoPL 24 lutego (środa) o 21:00 w #DiscoveryPolska - czytamy w komunikacie opublikowanym na Instagramie Discovery Channel Polska. 

Marek Pawłowski zmarł w wieku 47 lat. Pogrzeb "Krzykacza" odbył się 8 stycznia 2021 roku. 

Fani apelowali do produkcji "Złomowiska PL" o stworzenie specjalnego odcinka, aby uczcić pamięć zmarłego Marka Pawłowskiego. Ich prośby zostały bardzo szybko wysłuchane. 

Marek Pawłowski nie żyje
Facebook Złomowisko PL

 

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram
Newsy
Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"! 
Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"! Prowadząca hitowy program o poszukujących miłości seniorach opublikowała na Instagramie zdjęcia z planu i zdradziła, że ruszyły nagrania specjalnego odcinka z uczestnikami drugiej edycji "Sanatorium miłości"! W programie pojawi się m.in. uwielbiana przez widzów Wiesia oraz Iwona i Gerard. Kto jeszcze? Spójrzcie na te zdjęcia! Ruszyły nagrania specjalnego odcinka "Sanatorium miłości" Na początku marca br. zakończyła się druga edycja "Sanatorium miłości". Wszyscy fani mieli wówczas nadzieję, że podobnie jak było w przypadku pierwszej edycji, po kilku tygodniach zostanie wyemitowany odcinek specjalny, w którym poznamy dalsze losy uczestników programu. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało- ze względu na pandemię koronawirusa nagrania świątecznego odcinka zostały odwołane. Marta Manowska obiecała wówczas, że kiedy tylko będzie to możliwe, spotka się z uczestnikami "Sanatorium miłości 2".  Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił (...) Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych”, cały marzec pilot - nowe otwarcie 7 sezonu "Rolnik szuka żony" i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek "Sanatorium miłości".  Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności- Marta Manowska pisała na Instagramie.  Teraz okazuje się, że Marta Manowska wróciła już na plan i nagrywa właśnie specjalny odcinek "Sanatorium miłości"! W programie pojawią się uczestnicy drugiej edycji programu. (...) program #specjalny @sanatorium_milosci_tvp...

"Twoja twarz brzmi znajomo" została zawieszona z powodu koronawirusa"
Facebook
Newsy
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": To wyjątkowo trudna edycja dla Katarzyny Skrzyneckiej. Opublikowała wpis
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": To wyjątkowo trudna edycja dla Katarzyny Skrzyneckiej. Opublikowała wpis

Pandemia koronawirusa wywołała nie tylko panikę wśród ludzi ale także zmusiła telewizje do rewolucji w ramówkach. Z anteny znikają m. in. nagrywany na żywo "Taniec z Gwiazdami" a także "The Four. Bitwa o sławę" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".  Katarzyna Skrzynecka opublikowała emocjonalny wpis dotyczący odwołania zdjęć do " Twoja Twarz Brzmi Znajomo ", gdzie jest jurorem.  Zobacz także:  Tak uczczono pamięć Pawła Królikowskiego w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Łzy same napływają do oczu Katarzyna Skrzynecka o zawieszeniu 11. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"  11. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczęła się bardzo smutnym akcentem. Niestety zmarł Paweł Królikowski, który zasiadał za stołem jurorskim już od początku istnienia programu. Kiedy rozpoczęto zdjęcia do nowego sezonu, wszyscy mieli nadzieję, że aktor wyzdrowieje, jednak stało się najgorsze.  Teraz kolejna smutna wiadomość. Z powodu szybko rozprzestrzeniającego się koronawirusa, telewizja Polsat zdecydowała na zawieszeniu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na emocjonalny wpis w tym temacie:  💙😢 To dla nas wszystkich smutna wiadomość... W związku z obecną sytuacją stanu zagrożenia epidemicznego, Telewizja Polsat podjęła decyzję o zawieszeniu wiosennej Edycji naszego programu 💙😢 @twojatwarzbrzmiznajomo oraz @tanieczgwiazdami .... 😢 Wczoraj wyemitowano 2 odcinek @twojatwarzbrzmiznajomo nagrany wcześniej, z udziałem Publiczności, jeszcze przed stanami zagrożenia zdrowia... (...) Niestety kolejny , zrealizowany już odcinek może zostać wyemitowany dopiero we wrześniu...😢 gdy - mamy nadzieję - powrócimy na antenę jako 13 Edycja jesienna... 💙🎶🎶🎤...

Taniec z gwiazdami
EastNews
Newsy
Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?
Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show?

Na oficjalnym Instagramie programu "Taniec z gwiazdami" pojawiło się oświadczenie w sprawie najbliższego odcinka tanecznego show. Już wcześniej do mediów dotarła informacja, że jedna z gwiazd niestety uzyskała pozytywny wynik na testu na koronawirusa. Te informacje właśnie zostały potwierdzone w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych programu. Co dalej z "Tańcem z gwiazdami"? Czy w piątek 16. października zobaczymy kolejny odcinek? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Widzowie nie chcą powrotu Sylwestra Wilka do programu! "Mało honorowe, sam zrezygnował" Jest oficjalne oświadczenie w sprawie "Tańca z gwiazdami"! Co dalej z tanecznym show? Kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami" niestety zapowiada się bardzo nerwowo. Już w ubiegłym tygodniu z powodu obowiązkowej kwarantanny, w show nie zobaczyliśmy Bogdana Kalusa, Lenki Kliment oraz Jana Klimenta. Tym razem, jak czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych programu "Taniec z gwiazdami", wśród uczestników zdiagnozowano koronawirusa. Taneczne show ma być jednak dalej kontynuowane, ale oczywiście bez udziału uczestników, którzy zachorowali. Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników  @tanieczgwiazdami  zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno – epidemiologicznego - brzmi oświadczenie produkcji programu.  Wszystko wskazuje na to, że w dzisiejszym odcinku zabraknie...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner