Diana z programu "Cztery wesela"
Facebook
TV-Show

Widzowie programu "Cztery wesela" atakują jedną z uczestniczek: "Powinna się pani wstydzić"!

Diana, uczestniczka programu "Cztery wesela", podpadła widzom. Nie zostawili na niej suchej nitki!

Czwartkowy odcinek programu "Cztery wesela" zakończył się bardzo smutną informacją. Okazało się, że niedługo po nagraniach jedna z jego uczestniczek zmarła. U Oli nastąpił nawrót choroby nowotworowej. Kobietę pożegnali bliscy, w tym między innymi jej mąż Arek oraz ukochany synek.

Widzowie show Polsatu wciąż mocno przeżywają ten odcinek. Tym bardziej, że pojawiła się w nim również osoba, która wywołała sporo kontrowersji. Pochodząca z Lublina Diana znalazła się pod ostrzałem internautów. Zobaczcie, co piszą o niej w sieci!

Czy para młoda ma prawo zabronić przyprowadzania dzieci na wesele? Zobacz, co mówi Izabela Janachowska

Diana z programu "Cztery wesela" krytykowana przez widzów

W programie, jak zwykle, byliśmy świadkami czterech wesel w różnych częściach Polski. W tym odcinku zobaczyliśmy uroczystości Oli, Wioli, Gosi i Diany. Ostatnia z nich od początku próbowała tak poprowadzić zabawę, by dziewczyny nie miały do siebie zaufania. W tym celu rozsiewała plotki. Powiedziała na przykład, że Ola przyznała Wioli same jedynki, choć zupełnie nie miała pojęcia, jaka jest prawda. Tak czy inaczej Diana skutecznie zasiała między koleżankami z show ziarno niepewności.

Ostatecznie to właśnie Ola otrzymała najniższe noty. Nie wiadomo, czy działania Diany faktycznie miały na to wpływ, czy też dziewczynom po prostu nie podobało się przyjęcie koleżanki, które zostało wyprawione w stylu boho. Jedno jest pewne - już podczas nagrań pochodząca z Lublina panna młoda bardzo krytycznie oceniła ślub i wesele Aleksandry, które mogliśmy oglądać jako ostatnie. Zarzuciła jej między innymi, że skopiowała od niej kwiaty, wystrój oraz... suknię ślubną! 

Zachowanie Diany wywołało wiele komentarzy widzów programu "Cztery wesela". I w dużej części nie zostawili na niej suchej nitki!

- Widać, że brak tobie szacunku dla innych i nie umiesz się bawić. Powiedziałaś, że w życiu swoim nic nie wygrałaś. I nic nie wygrasz już, bo ludzie postępujący w taki sposób nigdy nic nie osiągają, umierając w błędnym poczuciu spełnienia.

- Pani Diano, największym skarbem człowieka jest życie. Trzeba przez nie przejść tak, by nie zranić drugiego człowieka, bo jutro już możemy nie mieć okazji, by powiedzieć "przepraszam". Mam cichą nadzieję, że tym razem Pani zdążyła to zrobić. I było to szczere a nie "dwulicowe".

- Dla sławy się robi wredne i wyrachowane rzeczy... Jeżeli jest rzeczywiście w życiu taka, jak okazała się w programie, to współczuję ludziom, którzy mają z nią kontakt...

- Pani Diano, to co pani pokazała w programie uważam za okropne, wręcz karygodne. Powinna się pani wstydzić - grzmią internauci. 

Zgadzacie się z ich opiniami?

Diana była jedną z uczestniczek programu "Cztery wesela". Jej zachowanie wzbudziło wśród widzów skrajne emocje

zmarła uczestniczka programu Cztery wesela
Instagram/ Cztery wesela Polsat

Niestety, Oli nie udało się wygrać z chorobą. Jednak do końca była bardzo szczęśliwą i spełnioną mamą oraz żoną

zmarła uczestniczka programu Cztery wesela
Instagram

 

Izabela Janachowska o ślubie
Newsy
Gdy brakuje pieniędzy, lepiej na weselu dać pustą kopertę czy nie przychodzić? Rozwiązanie Izy Janachowskiej jest najlepsze!
Gdy brakuje pieniędzy, lepiej na weselu dać pustą kopertę czy nie przychodzić? Rozwiązanie Izy Janachowskiej jest najlepsze!

Izabela Janachowska jest największą w Polsce ekspertką od ślubów! Nie mogliśmy więc jej zapytać o dylemat, który budzi wielką dyskusję w sieci - czy przy braku środków na prezent gość powinien wrzucać pustą kopertę czy w ogóle nie przychodzić na wesele? Jak uważacie? Izabela proponuje nam najlepsze rozwiązanie! Zobacz także:  Pomysły na wesele – pięć nietypowych rozwiązań

zmarła uczestniczka programu Cztery wesela
Instagram
Newsy
Zmarła uczestniczka programu "Cztery wesela"! Widzowie przesyłają kondolencje
Kolejna tragedia w programie "Cztery wesela". Po nagraniach zmarła jedna z uczestniczek!

Szósty odcinek programu " Cztery wesela " zakończył się tragicznie. W programie rywalizowały cztery uczestniczki  Małgosia, Diana, Wioletta oraz Ola. Na koniec odcinka widzowie zostali poinformowani przez produkcję, że Ola, która chorowała na raka miała nawrót choroby i po nagraniach zmarła. Widzowie nie mogą uwierzyć w tak dramatyczny finał, składają kondolencje i piszą wzruszające komentarze! Zmarła uczestniczka programu "Cztery wesela"!  W mediach społecznościowych produkcja programu "Cztery wesela" złożyła kondolencję dla najbliższych Oli: Produkcja programy „Cztery Wesela” składa najszczersze kondolencje rodzinie Oli. Jak nam powiedział jej mąż Arek, udział w programie był dla niej odskocznią od choroby. Cieszymy się, że mieliśmy okazję poznać tak wspaniałą osobę. - kondolencje dla najbliższych złożyła produkcja programu w mediach społecznościowych.  W programie Ola i jej mąż zostali przedstawieni, jako para, którą łączyła skomplikowana historia: Ola i Arek to kompletne przeciwieństwa. Ona zwariowana, lubiąca eksperymentować. On domator, spokojny i ciepły człowiek. Poznali się w Sylwestra ale to podobno długa i skomplikowana historia. Wesele będzie w stylu boho. Rustykalne dekoracje, łapacze snów, girlandy to idealny przepis na bajkową uroczystość. - czytamy na Instagramie programu "Cztery wesela".  Widzowie w komentarzach wyrażają smutek po tragicznej informacji o śmierci uczestniczki programu "Cztery wesela" i piszą: Piękna, młoda kobieta życie było przed Nią 😪bardzo mi przykro wyrazy współczucia dla męża córci i rodziny  Piękna, sympatyczna, pogodna, młoda... to takie niesprawiedliwe!!!! Tak mi przykro. Była bardzo pozytywną kobietą Wspaniała kobieta cieszę się...

Nie żyje Aleksandra Grymuła z programu "Cztery wesela"
Facebook
TV-Show
Nie żyje Aleksandra Grymuła z programu "Cztery wesela"! Mąż pożegnał ją we wzruszającym wpisie...
Nie żyje Aleksandra z programu "Cztery wesela". Jej mąż pożegnał ją we wzruszającym wpisie

Szósty odcinek programu "Cztery wesela" zakończył się wielką tragedią. Okazało się bowiem, że kilka miesięcy po nagraniach jedna z uczestniczek zmarła. Aleksandra Matuszewska-Grymuła już w czasie programu mówiła, że leczy się na raka. Jednak miała nadzieję, że uda jej się wygrać z chorobą. Niestety, los okazał się być dla niej okrutny... Ola pozostawiła po sobie pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym męża oraz dwójkę dzieci. Arkadiusz Grymuła bardzo często publikuje jej zdjęcia, w których wspomina przeżyte wspólnie chwile. Po emisji programu również zamieścił poruszający wpis, który chwyta za serce! Mąż Oli z programu "Cztery wesela" pożegnał ją we wzruszającym wpisie Ola i Arkadiusz zdecydowali się wziąć udział w show Polsatu, mimo choroby dziewczyny. Jak sama przyznała podczas nagrań, miała to być dla niej odskocznia od leczenia. W czasie trwania programu Ola wciąż była pod opieką specjalistów. Jednak wydawało się, że wszystko jest na jak najlepszej drodze. Niestety, zaledwie dwa miesiące po ślubie Ola zmarła, pozostawiając pogrążonych w żałobie bliskich. Jej mąż nadal nie może uwierzyć w to, że stracił miłość swojego życia. Nie ma dnia, aby na jego profilu na Facebooku nie pojawił się wpis, w którym wspomina ukochaną. Tak też było po emisji programu "Cztery wesela". Pod wpisem, którym ekipa pożegnała Olę, pojawił się również jego komentarz.  Była i jest nadal najcudowniejszą osobą, którą spotkałem w swoim życiu. Pomimo tego, że nie wygraliśmy, przeżyliśmy super chwile, poznaliśmy grupę wspaniałych ludzi. Za to wszystko ogromne dziękuję. I czerpię ogromną siłę z waszych komentarzy - napisał Arkadiusz Grymuła.  Życzymy mu dużo siły! Arek bardzo często wspomina swoją...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner