Jeden z dziesięciu
East News

Oświadczyny na koncercie czy w programie telewizyjnym nikogo już nie dziwią. Wydaje się, że widzowie widzieli już wszystko, ale okazuje się, że jednak nie! Tym razem fanów programu „Jeden z dziesięciu” zaskoczył jeden z uczestników, który oświadczył się swojej wybrance w trakcie emisji odcinka. To pierwsza taka sytuacja w TVP! Wideo z oświadczynami szybko stało się hitem Internetu.

Oświadczyny na wizji! 

„Jeden z dziecięciu” to program, gdzie zgłaszają się uczestnicy, którzy muszą wykazać się wszechstronną wiedzą. Zabawne sytuacje, które znamy z popularnych programów rozrywkowych zdarzają się tam naprawdę rzadko, dlatego oświadczyn w programie nikt się nie spodziewał. Zdecydował się na nie młody mężczyzna pochodzący z Olsztyna. Pan Kamil wykorzystał moment, kiedy pojawił się w ogólnopolskiej telewizji i oświadczył się swojej wybrance:

Przyjechałem z Olsztyna. Pracuję w agencji bankowej. Interesuję się wieloma rzeczami… ale najbardziej interesuje mnie moja dziewczyna Ola, którą bardzo kocham i chciałbym ją teraz poprosić o rękę - w ten sposób przedstawił się mężczyzna. 

Co prawda nie usłyszeliśmy odpowiedzi wybranki, ale z pewnością była bardzo zaskoczona!

 

Zobacz takżeSkandal w "Jeden z dziesięciu"? Widzowie oburzeni zachowaniem uczestnika!

Więcej na temat Jeden z dziesięciu