Już w najbliższy piątek Telewizyjna Dwójka pokaże nowy odcinek "Dance Dance Dance". Co wydarzy się w programie? Kto tym razem zachwyci swoim tańcem? Tego dowiemy się już za kilka dni, ale już teraz mamy dla Was zaskakujący fragment show, w którym jeden z uczestników wdał się w dyskusję z jurorami! Okazuje się, że Paweł Cieślak, taneczny partner Olgi Łasak z Kabaretu Czesuaf, nie spełnił prośby Agustina Egurroli, który chciał, żeby Paweł pokazał jeden z elementów choreografii, który miał wykonać najlepiej.

Reklama

- Tańczyłem dla siebie. Nie dla ciebie, nie dla ciebie, nie dla ciebie. Nie chciałem siebie zawieść. I takie najbardziej są we mnie teraz emocje. Robiłem to dla siebie, więc nie będę nic powtarzał dla Was - odpowiedział Paweł Cieślak.

- Trochę to dziwne, bo tańczy się na scenie dla kogoś, nie tylko dla siebie - skomentowała l Ida Nowakowska.

- Dzisiejsze serduszko już wylało na ten parkiet i trochę zostało zdeptane w moim mniemaniu. Szukałem szczęścia w tym wszystkim i tym szczęściem było to, żeby to zrobić dla siebie. Poprzednio tańczyłem dla was i to się nie udało... - kontynuował uczestnik.

Paweł Cieślak mocno zaskoczył Idę Nowakowską, która postanowiła głośno skomentować jego zachowanie.

Tańczyć możesz dla kogo chcesz. Ale jeżeli kończy się taniec i ktoś, kto chce cię skompletować mówi „pokaż ostatnią pozę, bo była super”, a Ty mówisz „nie, ja tego nie robię dla Ciebie”, to dla mnie jest to mało eleganckie- powiedziała jurorka

Zobaczcie fragment nowego odcinka "Dance Dance Dance"!

Zobacz także: QUIZ: Jak dobrze znasz jurorów programu "Dance Dance Dance"?

Reklama

Paweł Cieślak zaskoczył jurorów w "Dance Dance Dance".

Zobacz także
Jan Bogacz / TVP
Reklama
Reklama
Reklama