Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" mimo kolejnych edycji programu nadal jest jedną z najpopularniejszych uczestniczek hitu TVP1. Rolniczka cieszy się ogromną sympatią i zebrała spore grono obserwatorów w mediach społecznościowych, gdzie od czasu do czasu publikuje zdjęcia i relacje, pokazując co dzieje się w życiu jej rodziny.

Reklama

Od jakiegoś czasu na uwagę zasługują też stylizacje Anny Bardowskiej. Rolniczka wybiera ubrania znanych marek, a jej zestawy coraz częściej są inspiracją dla innych kobiet. Tym razem naszą uwagę zwróciła stylizacja z czarno-białym kardiganem z H&M. Anna Bardowksa wygląda w nim genialnie, a my sprawdziliśmy jego cenę!

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" w modnym kardiganie z H&M

Anna Bardowska w programie "Rolnik szuka żony" poznała miłość, a obecnie jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Po zakończeniu emisji hitu TVP1, kiedy para potwierdziła, że jest razem rolniczka zaczęła być bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Dziś prowadzi własny kanał w serwisie YouTube i jak sama przyznaje pokonała nieśmiałość i strach przed publicznymi wystąpieniami, o czym planuje też napisać książkę.

W mediach społecznościowych Anna Bardowska zwraca też uwagę swoimi zestawami i można to śmiało powiedzieć - inspiruje swoim stylem inne kobiety. Ostatnio rolniczka zdecydowała się założyć bardzo modny kardigan marki H&M, który kosztuje 129 zł. Look z ciepłym swetrem przypadł do gustu obserwatorkom Anny i pod zdjęciem na Instagramie posypały się komentarze.

Aniu śliczny kardigan, mogę zapytać gdzie kupiłaś?????

Aniu podoba mi się Twój sweterek!

Aniu kibicuję wam od programu rolnik szuka żony i tak was uwielbiam oglądać.

Czarno-biały kardigan Anny Bardowskiej dostępny jest w H&M za 129 zł. Ten model pochodzi z linii nawiązującej do bajki "Alicja w krainie czarów". Rolniczka wygląda w nim świetnie. Sami spójrzcie!

Zobacz także: Rolnik szuka żony 7: Marta pokazała nowe zdjęcie z randki z Pawłem? Zdradza go jeden szczegół

Instagram

Instagram

Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" niedawno zachwyciła też w płaszczu w kratę Mosquito za 239 zł.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama