Nagie sesje uczestników są w każdej edycji programu "Top Model". Widzowie często zastanawiają się, czy rzeczywiście bohaterowie show muszą mierzyć się z tak odważnym wyzwaniem na oczach tysięcy widzów. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z byłą uczestniczką programu, Anną Markowską. Jak ona widzi tę sprawę?

Reklama

Anna Markowska o nagich sesjach w "Top Model"

Niektóre zadania w programie "Top Model" wciąż wzbudzają mnóstwo emocji i zdecydowanie najwięcej jest ich wokół nagich sesji uczestników. Ostatnio nasza reporterka miała okazję porozmawiać z byłą uczestniczką programu, Anną Markowską. Nasza dziennikarka odniosła się do emocji widzów na temat nagich sesji w programie i zapytała modelkę wprost, czy rzeczywiście nagie sesje są potrzebne w "Top Model". Co odpowiedziała Anna Markowska?

- Moda bardzo uczy takiej otwartości. [...] To jest branża, gdzie ciało jest absolutną normalnością. Tam na sesjach tak to wygląda. [...] To jest branża, gdzie trzeba mieć odwagę nie pokazywać się nago, bo do tego są zupełnie inne sesje, ale takiej otwartości i zgody ze swoim ciałem - wyznała przed naszą kamerą modelka.

Reklama

Co jeszcze zdradziła Anna Markowska? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej.

Fotokibit/East News
Reklama
Reklama
Reklama