W najbliższą sobotę rusza czwarta edycja „The Voice Kids". W sieci pojawiło się już pierwsze nagranie z "przesłuchań w ciemno". 12-letnia Sara Egwu-James zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na jurorach, ale teraz także na internautach! Sama Cleo porównała ją do światowej divy - Whitney Houston!

Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana

12-letnia Sara zaśpiewała utwór „Anyone” z repertuaru Demi Lovato. Odwróciły się wszystkie fotele trenerskie!

- Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy - żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca - podsumował Tomson.
- Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program „The Voice Kids” od razu powiem - dla takiej Sary! - mówił Dawid Kwiatkowski, który próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

Sara Egwu-James śpiewa od 6 lat, czyli od momentu, w którym wygrała swój pierwszy konkurs wokalny. Dziś już nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent wokalny szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Internauci nie mają wątpliwości, że dzięki tej uzdolnionej 12-latce moglibyśmy po raz trzeci wygrać Eurowizję Junior! Czy Sara Egwu-James wygra "The Voice Kids 3"? Tego jeszcze nie wiadomo, ale zobaczcie jej fenomenalny występ! 

Sara Egwu-James w The Voice Kids 3
Natasza Młudzik / TVP

 

Więcej na temat The Voice Kids