Jury Taniec z Gwiazdami Taniec z Gwiazdami znika z anteny Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w finale Tańca z Gwiazdami Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w finale Tańca z Gwiazdami
Jury Taniec z Gwiazdami
East News
1/5
Jury Taniec z Gwiazdami
East News

Powstanie kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"? Niestety, w jesiennej ramówce Polsatu zabrakło wielkiego hitu z udziałem gwiazd. Zamiast "TzG" widzowie mogą teraz oglądać nowe show "Wyspa przetrwania". Ostatnio pojawiły się jednak plotki, że uwielbiany przez widzów program już wiosną 2018 roku wróci na antenę Polsatu. Teraz sprawę dotyczącą powrotu "Tańca z Gwiazdami" skomentowała sama Nina Terentiew! Dyrektor programowa stacji zdradziła, czy taneczne show rzeczywiście pojawi się w wiosennej ramówce Polsatu!

 

Chcielibyście, żeby powstała kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie, co powiedziała Nina Terentiew!

 

Zobacz także: Gwiazda "Tańca z Gwiazdami" ma problemy ze zdrowiem! Odwołuje występy i apeluje do fanów: "Dbajcie o siebie"

2/5
Taniec z Gwiazdami znika z anteny

A jednak! "Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu! Medialne informacje dotyczące powstania  kolejnej edycji tanecznego show potwierdziła Nina Terentiew. Dyrektor programowa Polsatu w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zdradziła, że stacja podjęła już decyzję w sprawie kontynuacji "TzG".

Kolejną edycję „Tańca z gwiazdami” planujemy pokazać wiosną 2018 roku- zapowiedziała Nina Terentiew. 

3/5
Paulina Sykut w Tańcu z Gwiazdami

Nina Terentiew zdradziła również, że już w listopadzie 2017 roku rozpoczną się prace nad nową edycją "Tańca z Gwiazdami". Według informacji portalu Wirtualnemedia.pl wciąż nie wiadomo, kto poprowadzi program i czy będą zmiany w jury. 

4/5
Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w finale Tańca z Gwiazdami
East News

Nowy sezon „Tańca z gwiazdami” planujemy pokazywać w dotychczasowym paśmie emisji tego programu, ale ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła- przyznaje dyrektor programowa Polsatu. 

5/5
Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w finale Tańca z Gwiazdami
East News

 Cieszycie się, że "Taniec z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu? 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami