Taniec z Gwiazdami
East News

Znana prezenterka wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami"! Wiemy, kto to jest

Taniec z Gwiazdami
East News

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Władze Polsatu uchylają coraz więcej tajemnic dotyczących nowego sezonu. Właśnie poznaliśmy nazwisko trzeciego uczestnika, który będzie walczył o 100 tysięcy złotych i Kryształową Kulę. Kto zatańczy w kolejnej edycji programu? Okazuje się, że salsy, rumby i tanga będzie uczyła się znana prezenterka, która ostatnio miała przyjemność poprowadzić imprezę Polsatu. Kim ona jest? Przeczytajcie!

Ola Kot - kim jest?

Do tej pory Polsat przedstawił nam dwójkę uczestników nowej edycji. Pierwszą była Basia Kurdej-Szatan, natomiast później dowiedzieliśmy się, że walczyć z nią będzie jej mąż, Rafał Szatan! Już wiadomo, że trzecią osobą w 10. edycji programu została... Ola Kot! 29-letka jest znaną prezenterką! Co jeszcze o niej wiemy?

Nasza kolejna piękna uczestniczka Ola Kot Prezenterka Radia Eska i EskaTV w tym roku zadebiutowała jako prowadząca Polsat SuperHit Festiwal. Ola ma kota 😻Generała #tanieczgwiazdami #tzgpolsat #tzg10#olakot #polsat #radioeska #eskatv#byledojesieni @polsatofficial - czytamy na Instagramie Polsatu.

Zobacz także: Wspólny występ z mężem w „Tańcu z Gwiazdami” to nie koniec! Barbara Kurdej-Szatan ma kolejne plany

Ola Kot ma 29 lat i jak wyżej wspomniano jest prezenterką Radia Eska i EskaTV. Dziennikarka jest bardzo aktywna w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 160 tysięcy osób.

Czy wybór Oli Kot do programu spodobał się internautom? Zobaczcie, co pisali w sieci.

Wspaniale! Gratuluje kochana❤️❤️❤️😍

Wow super ❤️ zazwyczaj te same twarzy a tutaj nagle pojawił się ktoś nowy 👍 będę trzymać kciuki

Woow. Super. Będę za nią trzymać kciuki - najlepsza

Świetnie! 🙌💗 Powodzenia i miłej zabawy w programie❤️😘

Oo super! - pisali fani w sieci. 

Wiadomo, że partner Oli Kot musi być wysoki, bo prezenterkam ma 174 cm wzrostu. Jak myślicie z kim Ola Kot zatańczy w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami"? Nowy sezon już jesienią w Polsacie!

Czy Ola Kot ma szanse na Kryształową Kulę?

Ola Kot na scenie
Eastnews

Ola Kot ma 29 lat

Ola Kot w czarnej kurtce
Eastnews

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09