Marek Pawłowski z prigramu Złomowisko PL
Facebook Złomowisko PL

Tak ekipa programu "Złomowisko PL" uczci pamięć Marka Pawłowskiego. "Niech to będzie trybut dla Króla Złomu"

Marek Pawłowski z prigramu Złomowisko PL
Facebook Złomowisko PL

Rok 2021 rozpoczął się od tragicznej wiadomości dla fanów "Złomowiska PL". W sylwestrową noc zmarł Marek Pawłowski, znany jako "Krzykacz" uwielbiany bohater tego programu. Produkcja "Złomowiska PL" postanowiła w wyjątkowy sposób pożegnać Marka Pawłowskiego i tym samym spełnić prośbę tysięcy widzów. Zobaczcie, jak to będzie wyglądało.

Zobacz także: Pogrzeb Marka Pawłowskiego ze "Złomowiska PL". "Krzykacza" pożegnały tłumy 

Ekipa "Złomowiska PL" pożegna Marka Pawłowskiego

Marek Pawłowski razem ze swoim z przyjacielem Siwym Edkiem zbierał złom na terenie Pruszkowa i okolic, a jego wspaniałą osobę poznaliśmy dzięki programowi "Złomowisko PL". "Krzykacz", bo tak był nazywany przez wielu, szybko stał się ulubieńcem widzów. Fani pokochali go za jego charakter i ogromne poczucie humoru.

Gdy tylko pojawiła się tragiczna wiadomość o nagłej śmierci Marka Pawłowskiego, widzowie "Złomowiska PL" pogrążyli się w ogromnym smutku. W sieci pojawiło się tysiące komentarzy, w których fani podkreślali, że program bez "Krzykacza", nie będzie już taki sam. Pojawiły się także apele, aby ekipa programu w jakiś sposób uczciła pamięć i pożegnała Pawłowskiego. Jak się okazało, na odpowiedź produkcji nie trzeba było długo czekać. 

Właśnie powstaje odcinek specjalny, w którym bohaterowie "Złomowiska PL" będą wspominać "Krzykacza". 

Mieliśmy od Was bardzo dużo próśb, aby zrobić odcinek Złomowisko PL, w którym bohaterowie serii  będą wspominać Krzykacza, odcinek w którym powrócimy myślami do scen melancholijnych jak i tych zabawnych. W końcu Marek Pawłowski był, można rzec, naturalnie urodzonym, unikalnym komikiem. Przede wszystkim był autentyczny, ponieważ poza kamerami zachowywał się tak samo jak przy realizacji odcinków. Niech to będzie trybut dla "Króla Złomu", któremu tej korony już chyba nikt nigdy nie odbierze... - czytamy w komunikacie produkcji programu. 

Fani cieszą się, że Marek Pawłowski zostanie pożegnany przez ekipę programu w tak szczególny sposób, a oni będą mogli powspominać najlepsze momenty "Krzykacza". 

- Świetny pomysł !! Wczoraj ogladalam na Discovery odcinki Złomowisko Pl i jakoś tak smutno się oglądało wiedząc że już więcej tego duetu nie zobaczę w programie ☹.

- Bardzo dobry pomysł. Uwielbiałam Marka i Edka, a najbardziej jego słowa, że jutro będzie lepiej

- Z niecierpliwością czekam na ten odcinek - piszą fani. 

Na ten moment nie jest jeszcze znana dokładna data emisji specjalnego odcinka "Złomowiska PL", poświęconego Markowi Pawłowskiemu.

Jedno jest jednak pewne - "Krzykacz" na zawsze będzie w sercach widzów. 

Marek Pawłowski zmarł w wieku 47 lat. Pogrzeb "Krzykacza" odbył się 8 stycznia 2021 roku. 

złomowisko
East News

 

Więcej na temat program telewizyjny
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09