Gwiazdy w Kocham Cię Polsko Mateusz Kusznierewicz w niebieskiej koszulce Mężczyzna w okularach i granatowej marynarce Basia Kurdej Szatan w czerwonej sukience Dziewczyna w brązowych włosach w białej marynarce
Gwiazdy w Kocham Cię Polsko
1/8
Gwiazdy w Kocham Cię Polsko

Zadania z program Kocham Cię, Polsko! stają się  coraz bardziej popularne! Jedne z ulubionych to m.in.: literki, kalambury czy głuchy telefon. A większość z widzów uważnie śledzi i kibicuje swoim drużynom, prowadzonym przez Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Kto tym razem okaże się lepszy w ogniu pytań Basi Kurdej-Szatan? Komu koło fortuny przyniesie szczęście?

W szóstym odcinku "Kocham Cię, Polsko" naprzeciwko siebie znów staną inteligentne kobiety kontra mądrzy sportowcy. I tak w drużynie Tomasza Kammela widzowie zobaczą legendy polskiego sportu: Wojciecha Brzozowskiego, Jerzego Janowicza i Mariusza Czerkawskiego. Panowie będą mieli niełatwe zadanie – pokonać urocze aktorki z drużyny Macieja Musiała: Joannę Moro, Aleksandrę Domańską i Joannę Osydę. Gościem specjalnym będzie zespół Pectus.

 

Najbliższy odcinek już w sobotę 9 marca o godzinie 20.05 w TVP2!

 

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan wystąpi w "Kocham Cię, Polsko" w sukience polskiej marki! Warto ją zobaczyć​

2/8
Mateusz Kusznierewicz w niebieskiej koszulce
3/8
Mężczyzna w okularach i granatowej marynarce
4/8
Basia Kurdej Szatan w czerwonej sukience
5/8
Dziewczyna w brązowych włosach w białej marynarce
6/8
Tomasz Kammel w czarnej marynarce
7/8
Maciej Musiał w kurtce khaki
8/8
Basia Kurdej-Szatan w krótkiej sukience