Sylwia Bomba przyćmiła pannę młodą na weselu? Jej kreacja oburzyła internautów
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox" pokazała zdjęcie sprzed lat. To ta sama osoba?! 

Sylwia Bomba przyćmiła pannę młodą na weselu? Jej kreacja oburzyła internautów
Instagram

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem sprzed 13 lat! Teraz dokładnie widać, jak wielką metamorfozę przeszła gwiazda hitowego programu TTV. Fanki zgodnie przyznały, że mimo upływu lat, Sylwia wygląda teraz zdecydowanie młodziej! Różnica rzeczywiście jest ogromna. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z "Gogglebox" apelują do fanek o samoakceptację. "Nie ma czegoś takiego jak idealna sylwetka"

Sylwia Bomba z "Gogglebox" na starym zdjęciu. Jest nie do poznania!

Sylwia Bomba to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Razem z Ewą Mrozowską stworzyła fantastyczny duet, który pokochały tysiące widzów. Gwiazda hitu TTV ma również grono obserwatorów, którzy śledzą jej życie, za pośrednictwem Instagrama. Dzięki temu, że Sylwia jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na bieżąco wiemy, co się u niej dzieje. 

Każdy fan "Gogglebox" na pewno doskonale wie, że Sylwia Bomba przeszła ogromną metamorfozę. Dużo schudła, a jej zmiana jest teraz inspiracją dla innych. Kiedy widzi się takie zdjęcia, jak to, które właśnie zamieściła gwiazda hitu TTV na swoim Instagramie, radość z ciężkiej pracy nad swoją metamorfozą na pewno jest jeszcze większa.

Sylwia Bomba pochwaliła się fotografią, na której ma około 22 lat. Pod zdjęciem napisała: 

Kiedy myślisz, ze już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć... to koleżanka podsyła Ci zdjęcie 😆 22/23 lata (nie pamiętam dokładnie) vs 35 🙈 co myślicie? 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów. Większość z nich jest zgodna - teraz Sylwia wygląda młodziej, niż 13 lat temu!

- Szczerze? To teraz wyglądasz młodziej 😁 piękna przemiana 👌😘
- Jaka różnica:) teraz wyglądasz dużo młodziej 😍👏👏👏
- Jejku, ale cudna zmiana, a uśmiech cały czas piękny😍🔥 Sylwia jesteś mega motywacją ❤️
- Świetna zmiana, wyglądasz bardzo promiennie 👌🤩
- Oglądałam wczoraj pierwsze odcinki Gogglebox. Różnica jest spektakularna . Jesteś i powinnaś być motywacja dla tych co mówią „ nie mogę bo...” piękny efekt 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 - piszą fani. 

Zobaczcie zatem to zdjęcie i oceńcie sami. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! 

Takiej formy i pięknych kształtów można tylko pozazdrościć! Ale tak piękna sylwetka nie wzięła się znikąd - jest to efekt ciężkiej pracy Sylwii. 

Sylwia Bomba
Instagram

 

Więcej na temat Gogglebox. Przed telewizorem
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47