Madzia z "Big Brothera" jest lesbijką?
East News

Niebawem dowiemy się, kto wygra kolejną polską edycję "Big Brothera". Wielki Brat nie zwalnia jednak tempa. W tym tygodniu dał uczestnikom kolejne zadanie. Tym razem mieszkańcy domu Wielkiego Brata wcielają się w tajnych agentów. Powstały dwie grupy, które knują przeciwko sobie intrygi. Jedna z drużyn wygrała jedno z zadań i dzięki temu dostała wgląd do tajnych informacji na temat przeciwników. Niektóre z nich mocno namieszały w domu. Szczególnie te dotyczące Madzi... Czy to sprawi, że Oleh od niej odejdzie? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!  

1/4
Łukasz z "Big Brothera" wygra program?
East News

Wyciekły intymne szczegóły z życia uczestników "Big Brothera"

W zwycięskiej drużynie znalazł się Bartek, Radek oraz Oleh. Wielki Brat w nagrodę udostępnił im informacje na temat pozostałych uczestników. Do tej pory nikt o nich nie wiedział. Nic dziwnego, są to bowiem szczegóły z ich życia intymnego. Czego dowiedzieli się o Łukaszu? Okazuje się, że chłopak stracił dziewictwo aż dwukrotnie - w wieku 17 i 20 lat. 

Igor i Madzia mieli zdecydowanie bardziej barwne życie seksualne. Informacje o nich wprawiają w osłupienie!

2/4
Igor z "Big Brothera" wygra program?
East News

Igor nigdy nie ukrywał, że seks jest dla niego ważny. Bokser szczycił się nawet licznymi podbojami miłosnymi. W informacjach, do których dotarli pozostali uczestnicy jest napisane, że Igor miał ponad 20 partnerek seksualnych. Co ciekawe, zdarzyło mu się uprawiać seks z dziennikarką podczas wywiadu w radiu! 

Okazuje się jednak, że to nie jego przeszłość stała się najbardziej szokująca dla uczestników "Big Brothera". Większość - na czele z Olehem - zaciekawiła historia Madzi...

3/4
Madzia z "Big Brothera" wygra program?
East News

Okazuje się, że Madzia w przeszłości spała z dwoma kobietami. Co więcej, dziewczyna ujawniła w tych aktach, że zazwyczaj zakochuje się w gejach. To rozwścieczyło Oleha. Chłopak od dawna jest bowiem zazdrosny o jej zażyłą relację z Łukaszem. Czy jego obawy były słuszne? Madzia ma słabość do Łukasza?!

4/4
Magda i Oleh w Big Brotherze
Mat. promocyjne

Jak myślicie, czy ten związek ma szansę przetrwać? Od dłuższego czasu między Olehem a Madzią nie dzieje się najlepiej. Widzowie twierdzą nawet, że chłopak źle ją traktuje i zupełnie na nią nie zasługuje. Czy ta sytuacja sprawi, że zdecydują się rozstać?

 

Więcej na temat Big Brother