Big Brother Oleh Riashencev
East News

Oleh i Madzia już od kilku tygodni nie ukrywają, że połączyło ich gorące uczucie. Uczestnicy najnowszej edycji "Big Brothera" mocno się do siebie zbliżyli, a przed kamerami nie szczędzą sobie czułych gestów. Niestety,  związek Madzi i Oleha od samego początku wzbudzał mieszane uczucia wśród widzów. Fani "Big Brothera" zwracali uwagę na dużą różnicę wieku między 31-letnią Magdą, a 20-letnim Olehem. Internauci przypominali także, że zanim Oleh wdał się w romans z Madzią, nominował ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. 

-Boże, on ma tylko 20 lat i co chwilę kocha kogoś innego…

- Z jednej strony by coś chciała, a z drugiej się broni. Niech poczeka i zobaczy, co on o niej mówił i jak ją nominował w programie. Czuję, że jej to złamie serce.

-Oleh najpierw podbijał do Karoliny, później do Angeliki teraz do Madzi. po prostu chce wykorzystać dziewczynę żeby dłużej zostać w programie jako zakochana para. Oleh mówił ze chce zostać aktorem, ciekawe czy widzowie lykna te jego grane uczucia- komentowali internauci. 

Teraz związek Madzi i Oleha zostanie wystawiony na poważną próbę! Okazuje się bowiem, że w ostatnim odcinku show uczestnicy nominowali Oleha do opuszczenia domu Wielkiego Brata! Czy 20-letni przystojniak w najbliższą niedzielę odpadnie z programu? Jedno jest pewne, Oleh mocno podpadł widzom! Co powiedział w programie? Jego słowa szokują!

1/4
Magda i Oleh całują się w Big Brotherze
Instagram

W ostatnim odcinku "Big Brothera" z programem pożegnała się Iza. Po jej wyjściu w domu Wielkiego Brata pozostało już tylko 6 uczestników, którzy w tym tygodniu do opuszczenia show nominowali Oleha, Igora i Łukasza. Czy w najbliższy weekend to właśnie Oleh odpadnie z "Big Brothera"? Jego ostatnie wypowiedzi z pewnością nie działają na jego korzyść... Zobaczcie, co powiedział w programie! 

2/4
Oleh wyznaje Magdzie miłość w programie Big Brother
Instagram

Widzowie są zszokowani wypowiedziami Oleha, który już jakiś czas temu w rozmowie z kolegą z programu stwierdził, że zamierza iść z Madzią do łóżka nie pytając jej o to, czy chce z nim współżyć. Nie uwierzycie, co powiedział, kiedy jeden z uczestników zapytał go, czy będzie próbował "pier..... Madzię"!

W sensie... próbował... Pie***nę! Co – ja mam pytać? Facet nie pyta - odpowiedział z rozbrajającą szczerością. 

To jednak nie koniec jego szokujących wyznań! To, co powiedział o zmarłych kobietach oburzyło internautów!

3/4
Magda i Oleh w Big Brotherze
Instagram

W jednym z odcinków programu widzowie usłyszeli szokujący "żart" Oleha dotyczący... zmarłych kobiet!

Martwa kobieta jeszcze przez 40 minut jest ciepła - powiedział w programie. 

Potem kilka razy powtórzył swój "żart".

Internauci są zszokowani zachowaniem Oleha! Po tym, jak Oleh został nominowany do opuszczenia domu Wielkiego Brata w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy.

- Głosujemy na Oleha!!! Fałszywość i toksyczność !! Nie zasługuje na finał !!! Niech się nauczy szanować kobiety...
- Za tydzień powinien odpaść Olech. Przez ubiegły tydzień chamsko się do Madzi odnosił oraz jej wszystko wypominał CO TO ZA MIŁOŚĆ się pytam?!
- OLEH!!! Czas wyjść i uczyć się szacunku do samego siebie A przede wszystkim do kobiet. Madzia "fajny kolorowy motyl" nie zasługuje na podcinanie skrzydeł A przede wszystkim nie zasługuje na chamskie i szceniackie zagrywki!!!- komentują internauci na Instagramie. 

Więcej na temat Big Brother