Big Brother Oleh Riashencev
East News
TV-Show

Skandal w "Big Brotherze"! Oleh odpadnie za swoje słowa? Widzowie: "On nie zasługuje na Madzię"

Skandal w "Big Brotherze"! Oleh odpadnie za swoje słowa? Widzowie: "On nie zasługuje na Madzię"

Oleh i Madzia już od kilku tygodni nie ukrywają, że połączyło ich gorące uczucie. Uczestnicy najnowszej edycji "Big Brothera" mocno się do siebie zbliżyli, a przed kamerami nie szczędzą sobie czułych gestów. Niestety,  związek Madzi i Oleha od samego początku wzbudzał mieszane uczucia wśród widzów. Fani "Big Brothera" zwracali uwagę na dużą różnicę wieku między 31-letnią Magdą, a 20-letnim Olehem. Internauci przypominali także, że zanim Oleh wdał się w romans z Madzią, nominował ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. 

-Boże, on ma tylko 20 lat i co chwilę kocha kogoś innego…

- Z jednej strony by coś chciała, a z drugiej się broni. Niech poczeka i zobaczy, co on o niej mówił i jak ją nominował w programie. Czuję, że jej to złamie serce.

-Oleh najpierw podbijał do Karoliny, później do Angeliki teraz do Madzi. po prostu chce wykorzystać dziewczynę żeby dłużej zostać w programie jako zakochana para. Oleh mówił ze chce zostać aktorem, ciekawe czy widzowie lykna te jego grane uczucia- komentowali internauci. 

Teraz związek Madzi i Oleha zostanie wystawiony na poważną próbę! Okazuje się bowiem, że w ostatnim odcinku show uczestnicy nominowali Oleha do opuszczenia domu Wielkiego Brata! Czy 20-letni przystojniak w najbliższą niedzielę odpadnie z programu? Jedno jest pewne, Oleh mocno podpadł widzom! Co powiedział w programie? Jego słowa szokują!

Agnieszka Woźniak-Starak w programie "Big Brother" na żywo
East News
TV-Show
Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda "Big Brothera" i zalicza wpadki na wizji? Dziennikarka komentuje zarzuty!
Agnieszka Woźniak-Starak nie ogląda "Big Brothera" i zalicza wpadki na wizji? Dziennikarka komentuje zarzuty!

Agnieszka Woźniak-Starak została oskarżona o to, że nie ogląda programu, który sama prowadzi. Chodzi oczywiście o " Big Brothera ". Jedna z gazet napisała, że gwiazda była nieprzygotowana do niedzielnego odcinka na żywo i ciągle się myliła, dlatego została wezwana na rozmowę do stacji TVN. Party.pl postanowiło zapytać gwiazdę, jak jest naprawdę! Nie uwierzycie, ile odcinków reality show ominęła Agnieszka Woźniak-Starak. Prowadząca show przyznała również, jakie kroki podejmie wobec osób, które zarzucają jej nieprzygotowanie do pracy! Takiej odpowiedzi się nie spodziewacie. Koniecznie obejrzyjcie wideo! Zobacz także :  Agnieszka Woźniak-Starak spędziła 5 godzin u fryzjera! Efekt? Będziecie w szoku..

Madzia i Oleh mają romans w Big Brotherze
Mat. prasowe
TV-Show
Romans w Big Brotherze! Madzia i Oleh namiętnie całują się przed kamerami! Widzowie: "On jej złamie serce"
Romans w Big Brotherze! Madzia i Oleh namiętnie całują się przed kamerami! Widzowie: "On jej złamie serce"

Od premiery najnowszej edycji "Big Brothera" minęły już prawie dwa miesiące! Hitowy program wrócił na antenę 17 marca i od tamtej chwili widzowie mogą obserwować życie uczestników reality-show. Program od samego początku wzbudzał sporo emocji, a mieszkańcy domu Wielkiego Brata zyskali sporą popularność. Teraz uwaga wszystkich skupiła się na Magdzie i Olehu, którzy ostatnio bardzo zbliżyli się do siebie. Między uczestnikami mocno iskrzy, ale internauci mają pewne zastrzeżenia dotyczące ich relacji. Jak komentują romans 31-letniej Magdy z 20-letnim przystojniakiem?  Romans w domu Wielkiego Brata Magda i Oleh nie ukrywają, że rodzi się między nimi uczucie. Para często się przytula, a w ostatni piątek podczas imprezy w domu Wielkiego Brata, Magda i Oleh dali się ponieść emocjom i zaczęli się całować. Jak na takie zachowanie uczestników zareagowali internauci? Fani programu są podzieleni. Jedni im kibicują, ale drudzy przypominają, że jest między nimi spora różnica wieku, a na dodatek Oleh nominował Madzię do opuszczenia programu. Co więcej, chłopak od samego początku nie ukrywał, że ma partnerkę Stefanię, z którą tworzy otwarty związek. Internauci obawiają się, że Oleh złamie Madzi serce.  -Boże, on ma tylko 20 lat i co chwilę kocha kogoś innego… - Z jednej strony by coś chciała, a z drugiej się broni. Niech poczeka i zobaczy, co on o niej mówił i jak ją nominował w programie. Czuję, że jej to złamie serce. -Oleh najpierw podbijał do Karoliny, później do Angeliki teraz do Madzi. po prostu chce wykorzystać dziewczynę żeby dłużej zostać w programie jako zakochana para. Oleh mówił ze chce zostać aktorem, ciekawe czy widzowie lykna te jego grane uczucia. -Moim zdaniem totalnie do siebie nie pasują 🤦🏽 -NIE. Ona z nim nigdy nie będzie. Jest 10 lat...

Oleh i Magda w Big Brotherze
Mat. promocyjne
Newsy
Rozstanie w "Big Brotherze"? Oleh i Magda nie są już razem? "Spałaś w jednym łóżku z Łukaszem"
Rozstanie w "Big Brotherze"? Oleh i Magda nie są już razem? "Spałaś w jednym łóżku z Łukaszem"

Związek Magdy i Oleha z " Big Brothera " przechodzi poważny kryzys! Wszystko z powodu Łukasza, o którego zazdrosny jest Oleh. Choć Łukasz jest zdeklarowanym gejem, Oleh jest zazdrosny o czas, który Magda spędza ze swoim przyjacielem. Dodatkowo przez zadanie, które mają w tym tygodniu, nie mogą spać w jednym łóżku i rywalizują ze sobą, bo są w innych drużynach. Magda i Oleh rozstaną się? Co z parą z show "Big Brother"? Oleh jest sfrustrowany tym, że Magda spędza więcej czasu z Łukaszem niż z nim. To nie jest takie przyjemne, gdy w nocy zobaczyłem, że śpicie razem. Masz swoje łóżko, więc czemu śpisz z Łukaszem? - spytał Oleh. Magda była zaskoczona tym, że chłopak ma do niej żal akurat o to. Ona sama zarzuciła mu, że ciągle chodzi obrażony. Jak całą sytuację w domu skomentował Łukasz? Słyszałem, jak Oleh mówił do swoich kolegów, że on już się powoli zastanawia, czy on chce być z Magdą. Myślę, że ona by dobrze na tym wyszła, gdyby Oleh przestał z nią być - powiedział Łukasz.  Oleh powiedział do Madzi: "Idź lizać dupę Łukaszowi" - zdradził Wielki Brat.   To jest wulgarne, tanie, to nie są teksty, które chłopak może powiedzieć dziewczynie. To jest dno. Oleh codziennie robi jej jakąś dramę, wyrzuty, ma do niej pretensje, a ona się bardzo tym przejmuje. Później ona sama za to przeprasza, choć to on to prowokuje. To jest dla mnie smutny widok - powiedział Łukasz.  Oleh i Magda po raz kolejny pokłócili się o Łukasza i wszystko wskazuje na to, że ich związek przechodzi poważny kryzys. Do tego w ostatnim odcinku wyszło na jaw, że Magda jest biseksualna i w przeszłości miała dwie partnerki seksualne i czterech partnerów. W dokumentach na temat uczestników show znalazła się...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner