Sandra Kubicka po kontuzji nosi stabilizator Sandra Kubicka po kontuzji w Tańcu z gwiazdami Sandra Kubicka po kontuzji nosi stabilizator
Sandra Kubicka
Instagram

Sandra Kubicka jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Jednak występ modelki w tanecznym show stanął po znakiem zapytania, ponieważ na jednym z pierwszych treningów nabawiła się kontuzji. Okazuje się, że kolano nie wytrzymało intensywnych ćwiczeń i gwiazda zerwała więzadło. O szybki powrót Sandry Kubickiej do pełnej sprawności dba fizjoterapeuta. Modelka na bieżąco relacjonuje na Instagramie efekty tej pracy. 

Czy Sandra Kubicka da radę wystąpić w "Tańcu z gwiazdami"? W mediach społecznościowych opublikowała jasną deklarację! Zobaczcie, co napisała!

1/4
Sandra Kubicka po kontuzji nosi stabilizator
Instagram

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” zapowiada się doskonale. Tylu gorących nazwisk show-biznesu w jednym programie już dawno nie było. Wśród nich pojawiła się Sandra Kubicka, która aktualnie mieszka w Stanach Zjednoczonych i to tam robi karierę w modelingu. Gwiazda zaczęła już intensywne treningi do tanecznego show, ale nie zdradziła jeszcze swojego partnera, którym według doniesień „Super Expressu” ma być jeden z nowych tancerzy, który do ekipy „Tańca z gwiazdami” dołączył od tego sezonu. Po trzecim, wyczerpującym treningu Sandra Kubicka napisała:

3 trening za mną... moje ciało oficjalnie mówi już nie ale się nie poddaje i daje z siebie wszystko... ? trening na siłowni w porównaniu do tych treningów to nic. - czytamy na Instagramie modelki.

2/4
Sandra Kubicka po kontuzji w Tańcu z gwiazdami
Instagram

Okazuje się, że treningi faktycznie były bardzo obciążające, bo Sandra nabawiła się kontuzji. W powrocie do sprawności pomaga jej fizjoterapeuta, a modelka przyznała się do łez! Jednak nie ma zamiaru się poddawać. Używa stabilizatora i specjalnych taśm, aby mogła wrócić na treningi. 

3/4
Sandra Kubicka po kontuzji nosi stabilizator
Instagram

W końcu udało się wrócić na salę treningową, a na Instagramie modelka napisała, że ma zamiar wystąpić w "Tańcu z gwiazdami" i kontuzja ją nie powstrzyma:

Żeby nie było... NIE PODDAJE SIĘ i wezmę udział w programie nawet jeśli będzie to ze stabilizatorem 😎 po prostu daje za dużo od siebie na treningach, tak bym to ujęła - napisała Sandra Kubicka na Instagramie.

4/4

Modelka pochwaliła się ostatnio, że już 6 trening został zaliczony! Do nowego sezonu "Tańca z gwiazdami" coraz mniej czasu, mamy nadzieję, że modelka wróci do pełni sił i zachwyci już od pierwszego odcinka!