Jadwiga na randce ze Zdzisławem w Sanatorium miłości
TV-Show

"Sanatorium miłości": Zdzisław na dwóch randkach! Do jednej z pań ma większą słabość

Sanatorium miłości: co się wydarzyło w ósmym odcinku show? Kto jest z kim?

Za nami ósmy odcinek trzeciej serii "Sanatorium miłości", wyemitowany wcześniej o godzinę. Tym razem kuracjuszem odcinka po raz drugi został Zdzisław, który na randkę zaprosił Jadwigę:

Ma duże serca, ma duże uczucie do wszystkich - powiedział uczestnik.

Co jeszcze wydarzyło się w show?

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

"Sanatorium miłości": Zdzisław na dwóch randkach! Kogo wybierze?

Uczestnicy wybrali się m.in. na hodowlę alpak! Edward spacerował z Jadwigą, którą podrywał. Niestety, kobieta dała mu kosza. W rozmowie z Martą Manowską wyznał, że panie nie są nim zainteresowane:

Dostałem trzy kosze. Krystyna mnie zaprosiła na randkę, to byłem uniesiony pod niebiosa, a ona na randce mi powiedziała, że nie jestem w jej typie. Zapytałem, po co mnie zapraszała na randkę, nie odpowiedziała. Próbowałem do Jadzi, do Janiny. [...] Jestem zniechęcony.

Zdzisław z kolei zabrał Jadzię na romantyczny spacer, przygotował również niespodziankę - zjazd na sankach! Para bawiła się świetnie, mężczyzna był pod wielkim wrażeniem kobiety i na odwrót:

To jest super wartościowy facet - mówiła kuracjuszka.

Jesteś rakieta, wspaniała operetka - odwdzięczył się Zdzisław.

Ale to nie była jedyna randka Zdzisława! Jego scenariusz tajemniczego spotkania wybrała Krystyna! Czy między parą zaiskrzyło? 

Myślę, że wyjdziemy stąd jako przyjaciele - stwierdził mężczyzna w rozmowie z Krysią.

Para wykonała również romantyczny taniec:

Serce mi drżało. Trzymałem szczęście w ramionach. Widziałem, że w nastroju Krystyny jest ciepło. Nawet tak trochę się przykleiłem do niej - powiedział mężczyzna.

Taniec romantyczny, wzruszający. Człowiek sobie przypomniał coś, czego dawno nie przeżył - stwierdziła Krystyna.

Marta Manowska z kolei interweniowała w sprawie Edka, który nie wiedział, dlaczego ciągle dostaje kosza od pań:

To nie jest człowiek, z którym można byłoby mieszkać. Jest bardzo apodyktyczny - stwierdziła Janina.

Sposób zachowania do kobiet, dobór słów - wszystko na nie - powiedziała Jadwiga.

Kto pasuje bardziej do Zdzisława? Krystyna czy Jadwiga? Krystyna pod koniec wyznała, że jednak nie chciałaby być z mężczyzną. Czy Jadwiga da mu szansę? 

Moje serce mówi, że to będzie Jadzia - powiedział na koniec odcinka.

Zdzisław ma spory dylemat.

Zdzisław z
Mat. promocyjne

 

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook
Newsy
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?
Wiesia z "Sanatorium miłości" o małżeństwie: "zrobiłam błąd". Co jeszcze się działo w 5. odcinku programu?

Piąty odcinek „ Sanatorium miłości ” upłynął przede wszystkim na randkach, śmiałych żartach i grzybobraniu, które stało się największą atrakcją. Kuracjuszem drugiego odcinka została Wiesia, która zaprosiła na randkę Władysława. Otrzymała w prezencie słodkie serce i szczere podziękowania za to, że go wybrała. Zadeklarował też, że kobieta  zawsze pozostanie dla mnie przyjaciółką . Zresztą Wiesia nie była dłużna i bez ogródek wyznała: Lubię go jako kolegę, ale to nie mój typ faceta. (...) Fajnie się ubierasz, ale głupi jesteś... - powiedziała z zaskoczenia Wiesia Ich randka przebiegła w miłej i zabawnej atmosferze, jednak kolejne wyznanie Wiesi na temat jej męża zaskoczyło prowadzącą! Zobaczcie, co powiedziała... Wiesia z "Sanatorium miłości" o swoim nieudanym małżeństwie Tym razem to Wiesia podzieliła się z Martą Manowską historią swojego małżeństwa. Na pytanie prowadzącej czy zna smak miłości powiedziała: Raczej nie! Ja stąpam twardo po ziemi  Potem wyznania przybrały nieoczekiwany charakter, a Wiesia opowiedziała, jak skończyło się jej małżeństwo: Czy ja męża kochałam? Młoda byłam! W dzień ślubu wiedziałam, że zrobiłam błąd. Kończyłam studium, pracowałam. Były takie sytuacje... (...) Sąsiadka powiedziała, że ma kobietę. (…) Poszłam i powiedziałam, żeby go sobie wzięła. (...) Nie żałuje, tego co się stało! Uczestniczka wyznała, że po odejściu męża musiała wyjechać do pracy we Włoszech, aby zapewnić byt rodzinie: Miałam 39 lat, ja nie szukałam kawalerów we Włoszech, ja szukałam pracy. Nie mówię, że mi bliskości nie potrzeba. Ja potrzebuję więcej okazywania miłości, ale nie można jej okazać, nie znając kogoś. Zobacz także:   Iwona była...

Władysław i Stenia, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP/ Facebook
Newsy
"Sanatorium Miłości": Władek wyznał miłość Steni! "Wierzę w to uczucie i mam nadzieje, że nam się uda"
W siódmym odcinku "Sanatorium Miłości" padły bardzo ważne słowa: "Kocham Cię"! Władysław wyznał miłość Steni! Uczucie to nie do końca podoba się Bożenie. Czy jest zazdrosna?

W siódmym odcinku " Sanatorium Miłości " padły bardzo ważne słowa: "Kocham Cię"! Władysław wyznał miłość Steni! Uczucie to nie do końca podoba się Bożenie. Czy jest zazdrosna? Uczestniczka próbowała uświadomić Władysławowi, że to, co czuje do Steni może być chwilowe. Jak zareagował?  Zobacz także:  "Sanatorium Miłości" wciąż jest hitem TVP? Wyniki oglądalności nie pozostawiają złudzeń Władek i Stenia z "Sanatorium Miłości" będą parą?  W dzisiejszym odcinku kuracjuszką odcinka została Bożena. Tego dnia uczestnicy świętowali także jej urodziny, co było dla niej podwójnym wyróżnieniem. Korzystając z przywileju "kuracjuszki odcinka" Bożena zaprosiła na randkę Władysława, wspominając przy tym, że skoro mu się śniła, to należy wykorzystać okazję.  Nie odmówię Ci pomimo tego, że już w sercu ktoś jest. - powiedział Władysław, myśląc o Steni.  Czy Stenia była zazdrosna o randkę Władysława?  Jestem dumny, że mnie wybrałaś. Jeżeli Stenia będzie zazdrosna to wszystko wyjaśnimy. Ustaliliśmy, że jak mnie ktoś wybierze, to mogę iść. - odpowiedział Bożenie  Ich wspólna randka odbyła się w jacuzzi, gdzie Bożena delikatnie kokietowała uczestnika. Ten oznajmił, że nie wycofał by się z randki, chociażby ze względu na to, że kobieta była w tym dniu solenizantką.  Dlaczego wybrałaś mnie, skoro mam partnerkę w sercu. - zapytał Bo jesteś bajerant, masz poczucie humoru, potrafisz przynieść kawkę, kobiety się na to łapią.  Chciałaś zrobić mi krzywdę? - zapytał, ciągle myśląc o swojej relacji ze Stenią.  Bożena odpowiedziała:   Co to za miłość jest? Co Ci nagle zapukało serce w rytmie cha-cha? Może jesteś spragniony...

Marta Manowska i Iwona, Sanatorium Miłości
Łukasz Hachuła / TVP
Newsy
Gerard nieśmiało zdobywa serce Iwony w "Sanatorium Miłości". Waldemar jednak się nie podda! 
W "Sanatorium Miłości" uczestnicy walczyli o uwagę Iwony. Podejmowali również temat wieku i seksu. Co jeszcze się wydarzyło?

W dzisiejszym odcinku " Sanatorium Miłości " królowało uczucie Władysława i Steni. Uczestnik postanowił wyznać miłość wybrance na koniec odcinka. Stenia przyznała, że nie jest to jeszcze gorąca miłość ale bardzo wierzy w uczucie Władka i chciałaby, aby im się udało. Uczestnicy odcinka podejmowali również temat seksu w średnim wieku oraz świętowali urodziny Bożeny. Powodzeniem wśród mężczyzn cieszyła się także Iwonka, chociaż pokazała również swoją lekko marudną stronę, co nie do końca spodobało się jej towarzyszom z programu.  Zobacz także:  "Sanatorium Miłości": Władek wyznał miłość Steni! "Wierzę w to uczucie i mam nadzieje, że nam się uda" "Sanatorium Miłości" - co się wydarzyło w 7. odcinku W dzisiejszym odcinku Bożena świętowała podwójnie - obchodziła swoje urodziny oraz została "kuracjuszką odcinka" i zaprosiła na randkę Władysława. Uczestnicy tego dnia podjęli dwa bardzo ważne tematy. Jednym z nich był wiek seniora. Niektórzy twierdzili, że im nie przeszkadza, natomiast to trudny temat dla Iwony, która de facto jest w programie najmłodsza:  - Zaczynam odczuwać starzenie się skóry - wyznała - Starość trzeba przyjąć godnie - powiedziała Wiesia  Dyskusja ta wywołała małą kłótnię.  Uczestnicy wzięli udział również w naturalnej sesji portretowej. Efekty wywołały wiele wzruszeń. W trakcie odcinka nie dało się również nie zauważyć starań Waldemara o Iwonę, która ma powodzenie u uczestników:  Jak już ją złapię to koniec! Ale mam takie zasady, ze nigdy nie wchodziłem komuś w paradę ale jeżeli nie wykorzysta swojej szansy to jestem ja! - powiedział, mając na myśli Gerarda  Gerard podczas malowania muralów z...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner