Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

"Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony" w święta w TVP! Wiemy, kiedy stacja wyemituje odcinki!

Marta Manowska na planie programu Rolnik szuka żony
Facebook

Świetne wiadomości dla fanów "Sanatorium miłości" i "Rolnik szuka żony"! Już za kilka tygodni, w zbliżające się świeta Wielkanocne Telewizyjna Jedynka wyemituje specjalne odcinki hitowych programów prowadzonych przez Martę Manowską. O tym, że powstanie świąteczna odsłona "Sanatorium miłości" zdradziła nam ostatnio Marta Manowska. 

Będziemy Wam towarzyszyć w przygotowaniach do świąt Wielkiejnocy! Już teraz mogę obiecać, że zabierzemy Was w zupełnie inne czasy, które wiążą się z tradycjami, o których sama nie miałam pojęcia!- przyznała Marta Manowska. 

Teraz portal wirtualnemedia.pl poinformował, że pierwszy specjalny odcinek "Sanatorium miłości. Święta, święta" zostanie wyemitowany w Wielką Sobotę, 20 kwietnia o godzinie 20:20. Niestety wciąż nie wiadomo o której godzinie zostanie pokazany drugi świąteczny odcinek "Sanatorium miłości" o którym wspominała nam Marta Manowska - prowadząca show przyznała, że program zostanie wyemitowany również w niedzielę wielkanocną . A co z programem "Rolnik szuka żony"?

Kiedy emisja świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony"?

Do tej pory pilotażowe odcinki programu "Rolnik szuka żony" mogliśmy oglądać w wielkanocne niedziele. Tym razem jednak premierową odsłonę show, w której poznamy rolników, którzy chcą wystąpić w 6. edycji, będziemy mogli zobaczyć w wielkanocny poniedziałek. Informację, za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazali producenci "Rolnika".

Z przyjemnością informujemy, że zerowy odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" wyemitowany zostanie już w WIELKANOCNY PONIEDZIAŁEK 22 kwietnia o 20:15- czytamy na Facebooku.

Będziecie oglądać świąteczną odsłonę "Sanatorium miłości" i pilotażowy odcinek szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony"? My już nie możemy się doczekać!

Zobacz także: Manowska wspomina finał "Rolnika" i zaskakujące zachowanie Jana. Twierdzi, że kłamał na temat Małgosi?

Powstaną świąteczne odcinki "Sanatorium miłości".

ONS.pl

TVP pokaże również pilotażowy odcinek kolejnej edycji show "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" schudł ponad 10 kilogramów! Rolnik pokazał, jak teraz wygląda

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44