Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" nie ukrywali, że założenie rodziny jest dla nich priorytetem, a ich marzenie się spełniło. Kilka tygodni temu na świecie pojawił się mały Adaś, który skradł serca rodziców, dziadków oraz starszej siostry, Stefanii (córki Marty Paszkin z poprzedniego związku). Teraz żona rolnika postanowiła poruszyć ważny temat i przy okazji zdementować plotki, pojawiające się w sieci od jakiegoś czasu.

Reklama

"Rolnik szuka żony": Marta Paszkin o macierzyństwie

Miłości Marty Paszkin i Pawła Bodziannego rozwijała się na oczach tysięcy widzów, którzy z zapartym tchem śledzili ich losy w programie "Rolnik szuka żony". Para zyskała sporą sympatię fanów, którzy po zakończeniu show zaczęli śledzić życie prywatne swoich ulubieńców w mediach społecznościowych. Niedawno małżonkowie zostali rodzicami Adasia, a kilka tygodni porodzie Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" zachwyciła figurą. Świeżo upieczeni rodzice są bardzo szczęśliwi, choć zmęczenie daje im się we znaki, o czym otwarcie mówią. Jakiś czas temu Marta Paszkin wyznała, że jest po kolejnej nieprzespanej nocy, a niedługo później w sieci pojawiło się zdjęcia Pawła Bodziannego, na którym wyglądał na zmęczonego.

Teraz Marta Paszkin poruszyła temat... "późnego" macierzyństwa, bowiem przeczytała, że jej mąż ponoć martwił się, że jest "za stara na dziecko"! Jak zareagowała na takie komentarze?

Jakiś czas temu jeden z portali twierdził, że Paweł miał obawy czy nie jestem za „stara” (sic!) na dziecko. Mąż się nie przyznaje, że tak było (albo boi się przyznać ????????) a już na pewno nikomu nie mówił o takich obawach. Troszkę się pośmialiśmy z tego, bo cóż mi staruszce innego zostało ????????

A tak poważnie, to moim zdaniem starość to stan ducha a nie metryka. A co do rodzenia dzieci po 30-stce (u mnie 35 lat), to dziś jest to normalka. Granica wieku dość mocno się przesunęła - napisała w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin zaskakuje odważną sukienką miesiąc po porodzie!

W sekcji komentarzy zawrzało. Internautki w większości przyznały rację Marcie Paszkin, pisząc o swoich doświadczeniach:

Zobacz także

- Zdecydowanie taki wiek to norma! Nie wiem co tutaj jest dziwnego... ????

Ja urodziłam pierwsze dziecko w wieku 22 lat i drugie w wieku uwaga "starczym" bo w 36 ????????. Obecnie ma 10 miesięcy a ja na liczniku już 37! A nadal czuję się pięknie I młodo

Ja również urodziłam córcię w wieku 35 lat , dziś ma 9 a ja nadal nie czuję się " staro", pozdrawiam!

Moje ostatnie tuż przed 44 urodzinami ❤️ planowane. Nie obchodzi mnie co ludzie myślą

Instagram @marta_paszkin

Większość obserwatorek nie mogło się także nadziwić, jak szybko ich ulubienica doszła do formy po ciąży.

- Pani Marto , czy Pani na pewno niedawno urodziła ? ???? Świetnie Pani wygląda. ????

- Jesteś cudowna mama ❤️????

- Jezuuu... Super figura, zazdro ????

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Marta Paszkin wyznaje: „Nie wyszło mi tak, jak chciałam”

Instagram/Marta Paszkin
Instagram @marta_paszkin
Instagram @ marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama